Road Show – nowy program ELIT Polska dla mechaników

© ELIT Polska

Udostępnij:

ELIT Polska rozpoczyna cykl imprez pod nazwą Road Show. W tym roku obejmą siedem miejscowości na południu naszego kraju.

Program Road Show skierowany jest do przedstawicieli warsztatów samochodowych, dlatego też na lokalizacje wybrano filie należące do sieci ELIT Polska. Jego inauguracja nastąpiła dziś w Częstochowie. Kolejne miejscowości - już w lipcu - to Gliwice, Sosnowiec, Rybnik, Kędzierzyn Koźle, Katowice i Radomsko.W trakcie Road Show zaprezentowane zostanie wyposażenie warsztatowe z oferty ELIT Polska. W tym czasie będzie obowiązywać specjalna oferta cenowa, a także propozycje ratalne z oprocentowaniem zero.

Nie zabraknie też praktycznych szkoleń dla mechaników, w których aktywnym przerywnikiem będą konkursy z praktycznymi nagrodami. Udział w Road Show jest bezpłatny, każda impreza potrwa od 9 do 17.

– Współczesnego warsztatu samochodowego nie można już prowadzić bez zaplecza w postaci specjalistycznego sprzętu i zestawu urządzeń. Ich oferta na polskim rynku jest bardzo duża, przed wyborem i zakupem warto więc ocenić zarówno ich przydatność w swojej pracy, jak i jakość wykonania. Temu celowi służy nasze Road Show, z którym właśnie wystartowaliśmy. Na tej podstawie ocenimy swój pomysł, wysłuchamy opinii mechaników i ustalimy plan działania na następne edycje – mówi mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w ELIT Polska.Źródło: ELIT Polska

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również