Schrader świętuje 175. rocznicę

© Schrader

Udostępnij:

Schrader Performance Sensors, marka części zamiennych koncernu Sensata Technologies, jest wiodącym producentem układów monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS). W tym roku Schrader świętuje rocznicę 175-lecia założenia.


Początek marki Schrader sięga 1844 r., kiedy to August Schrader założył sklep, w którym produkowano głównie gumowe zawory i kształtki. Później firma stała się znana dzięki wynalazkowi słynnego "zaworu Schradera", pneumatycznego zaworu do opon, który można znaleźć w większości pojazdów na drodze. W 1984 r. Schrader był pionierem we wprowadzaniu na rynek systemów TPMS, zdobywając mocną pozycję na rynku jako światowego lidera w zakresie OE i rynku wtórnego TPMS.


TOP w kategorii
- To zaszczyt reprezentować markę, która istnieje tak długo jak Schrader - mówi Kelly Boor, dyrektor generalny działu Aftermarket Business firmy Sensata Technologies. - Ten kamień milowy jest hołdem złożonym naszym klientom, którzy podzielają naszą pasję do sprzedaży wysokiej jakości produktów, które pomagają im rozwijać się.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również