Serwis czyściw MEWA dostępny także w Wielkiej Brytanii

mewa © mewa

Udostępnij:

MEWA rozszerza swoją obecność na rynkach europejskich – teraz oferuje serwis w zakresie czyściw również w Wlk. Brytanii. Nowa jest także strategia dystrybucji na rynku brytyjskim. Po raz pierwszy można je zamówić w sklepie internetowym.

MEWA oferuje teraz swój serwis w zakresie czyściw również w Wlk. Brytanii. Nowa siedziba firmy znajduje się w Birmingham. Tym samym firma obecna jest już na 14 rynkach europejskich.Wejście na rynek brytyjski wiele dla nas znaczy – mówi dyrektor zarządzający Günes Yenen, odpowiedzialny za działania firmy w Wielkiej Brytanii – Po pierwsze kontynuujemy nasz kurs w kierunku rozwoju i umacniamy nasza pozycję wiodącej firmy w branży. Po drugie szerzej wkraczamy w obszar cyfryzacji. Oferujemy nasze usługi przez Internet, by stworzyć większe wartości dodane dla naszych klientów.

Po raz pierwszy klienci mogą zamawiać potrzebne czyściwa w sklepie internetowym. Klienta przy wyborze i zamawianiu wspiera specjalny system nawigacji „the cloth finder“. Przy jego pomocy można określić, jakie czyściwa najlepiej nadają się do danego zastosowania – system zadaje pytania o rodzaj zanieczyszczeń i o żądaną wydajność czyściwa. Zaproponowana usługę można potem zamówić bezpośrednio online.

Sklep internetowy z czyściwami istnieje na razie tylko dla klientów w Wlk. Brytanii. Jednak jeszcze w tym roku planowana jest możliwość zakupu czyściw firmy MEWA przez Internet w Hiszpanii i na Węgrzech. Źródło: MEWA

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również