Sierpniowe szkolenia Inter Cars dla sektora osobowego i ciężarowego

szkolenia inter cars sierpień © Inter Cars

Udostępnij:

Sierpniowa oferta szkoleń Inter Cars to ponad 50 zróżnicowanych spotkań szkoleniowych zarówno dla rynku osobowego, jak i ciężarowego. Dzięki niej można zadbać o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników i pnąć się w rankingu najlepszych warsztatów na rynku.

Branża motoryzacyjna to wymagający segment. Każdy klient oczekuje najwyższego standardu obsługi i nie ma znaczenia czy wstawia swój samochód do wielkiego, sieciowego punktu napraw, czy też małego, prywatnego warsztatu.Szkolenia osobowe

W sierpniowej ofercie Inter Cars znalazły się 24 szkolenia techniczne i 22 szkolenia Show Car, które ze względu na swój mobilny charakter pozwolą oszczędzić czas, nie tracąc na jakości i praktycznym podejściu do tematu.

Po przeanalizowaniu potrzeb rynku Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami (m.in. SWAG, Hendst, Schaeffler czy Magneti Marelli) przygotował jednodniowe szkolenia, poruszające między innymi takie tematy jak: ocena stanu technicznego i naprawa opon, systemy bezpieczeństwa, klimatyzacja w pojazdach, elektronika pojazdowa, filtry, skrzynie biegów, hydrauliczne systemy wystprzęglania i wiele innych.

W ramach szkoleń mobilnych Inter Cars oraz firmy Swag, Magneti Marelli, Bosch i Contitech zaprezentują praktyczne rozwiązania dotyczące między innymi tematyki: wymiana i diagnostyka akumulatorów, układów kierowniczych ze wspomaganiem, automatycznych skrzyń, czy naprawy nowoczesnych układów hamulcowych.

Na szkolenia można zapisywać się na stronie intercars.com.pl/pl/osobowe/szkolenia/Szkolenia ciężarowe

Od kilku lat rozwój sektora ciężarowego w Polsce oraz rozwój firm transportowych przekładają się w sposób widoczny na ilość rejestrowanych nowych i używanych pojazdów oraz dystrybucję części zamiennych do pojazdów ciężarowych. Taka sytuacja i wprowadzanie na rynek coraz nowocześniejszych rozwiązań w mechanice samochodowej wymagają od warsztatów ciągłego doszkalania. Pojedyncze opinie konkretnych punktów napraw natomiast sumują się i tworzą ogólny wizerunek o tym sektorze w skali kraju. Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami stara się dbać o to, aby specjaliści w całym kraju mieli możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Stąd też pomysł na mobilne centrum szkoleniowe. W sierpniu pojawi się ono w Olsztynie i wraz z firmą MEI w praktyce przybliży tematy związane z zaciskami hamulcowymi w pojazdach ciężarowych, turbodoładowaniem silników spalinowych, nowymi czujnikami i prawidłową pracą silnika, zautomatyzowanymi skrzyniami czy układem oczyszczania spalin.

Na szkolenia można zapisywać się na stronie truck.intercars.com.pl/pl/ciezarowe/szkolenia/

Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również