Silniki "FireFly" Grupy FCA z filtrem olejowym Sogefi

oil fiat firefly sogefi © Sogefi

Udostępnij:

Sogefi, firma zajmująca się produkcją części motoryzacyjnych wchodząca w skład Grupy CIR jest producentem oryginalnego wyposażenia (OEM) filtra olejowego zainstalowanego w nowej rodzinie silników benzynowych „FireFly” Grupy FCA. 

W ostatnim czasie grupa FCA wprowadziła nowe silniki „FireFly” do różnych modeli, począwszy od nowego FIATA 500X oraz Jeepa Renegade.Nowe silniki wykonane z aluminium (zamiast żeliwa, tak jak w przypadku poprzednich) są lżejsze, bardziej ekologiczne i zgodne z rozporządzeniem 6/D-Temp obowiązującym od września 2019 r.

Filtr olejowy firmy Sogefi instalowany w tych silnikach odgrywa kluczową rolę w ich prawidłowym działaniu, wychwytując cząstki ścierne wytwarzane przez standardowe zużycie i bezustannie oczyszczając olej z pyłu i pozostałości po spalaniu.

Dodatkowo, dzięki unikalnej technologii plisowania Chevron filtr zapewnia wydajność w zatrzymywaniu pyłu na ograniczonej przestrzeni.

Filtr olejowy jest dostępny wśród marek rynku wtórnego pod następującymi kodami: Purflux LS1079, FRAM PH12479 i CoopersFiaam FT6847.

Portfolio produktów Sogefi oferuje wartość dodaną wszystkim klientom w zakresie jakości produktu, obsługi oraz wsparcia klienta. Dodatkowo, dostępne aplikacje i narzędzia cyfrowe ułatwiają, przyspieszają i poszerzają wyszukiwanie części zamiennych, umożliwiając dostęp do wszystkich najnowszych produktów marki.Źródło: Sogefi

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również