Snap-on otrzymuje nagrodę Królowej Brytyjskiej Queen's Award

snap-on, queen's award © Snap-On

Udostępnij:

Producent i dostawca narzędzi ręcznych i elektrycznych, urządzeń diagnostycznych, oprogramowania i sprzętu dla warsztatów i serwisów samochodowych, Snap-on, otrzymał dwie prestiżowe nagrody Queen's Award – Nagrody Brytyjskiej Królowej. Nagrody zostały przyznane w kategoriach innowacji – Innovation Award i businessu międzynarodowego – International Trade Award.

Obecnie, w 53. roku, Queen's Awards for Enterprise jest najbardziej prestiżową nagrodą biznesową, a zwycięskie firmy uznawane są za jedne z najlepszych w Wielkiej Brytanii. Snap-on jest jedną z niewielu firm, które zostały nagrodzone w więcej niż jedna kategoriach.Nagroda za innowacyjność

Nagroda za innowacyjność została przyznana w uznaniu za opracowanie systemu SureTrack firmy Snap-on, zasobu informacji i systemu pomocy w naprawach pojazdów samochodowych. SureTrack to unikalne połączenie inteligencji i wiedzy specjalistycznej, którego zadaniem jest wsparcie warsztatów samochodowych działającym na rynku posprzedażnym w celu zwiększenia jakości, efektywności i szybkości procesu naprawy - od diagnozy do pomyślnie zakończonej naprawy.Nagroda za rozwój businessu międzynarodowego

Oddział Snap-on działający w Wielkiej Brytanii w Kings Lynn, dostarcza urządzenia i oprogramowanie diagnostyczne dla motoryzacji, zapewnia obsługę klienta, serwis i naprawy w Wielkiej Brytanii oraz na naszych rynkach europejskich. Snap-on osiągnął trwały wzrost i sukces w tych obszarach.

To jest prawdziwy zaszczyt i przywilej, że nasze osiągnięcia tutaj w Snap-on zostały wyróżnione rzadkim i prestiżowym wyróżnieniem dwóch osobnych nagród Queen's Awards for Enterprise. Snap-on stale rośnie na wszystkich rynkach w kraju i za granicą i będziemy nadal ciężko pracować nad wprowadzaniem ekscytujących nowych produktów i technologii na rynki, na których działamy, a także nieustannie demonstrując nasze zaangażowanie w innowacje – powiedział Mark Ost, dyrektor generalny Snap-on King’s Lynn.

Nagrody są ważne przez pięć lat, Snap-on ma prawo do umieszczania godła The Queen’s Award na papierze firmowym, papeterii firmowej, produktach i opakowaniach swoich wyrobów.

Laureaci nagrody zostali przyjęci na specjalnym przyjęciu w Pałacu Buckingham przez Księcia Karola w dniu 11.06.2019. Snap-on reprezentowali Mark Ost, General Manager Snap-on UK, Colin Ferra, European Product Manager Diagnostics, Brendan O’Mahony, Product Develpoment Manager oraz Tomasz Urbaniak, Dyrektor Sprzedaży, który między innymi odpowiedzialny jest za rynek polski.

Źródło: Snap-on

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również