Sogefi zdobywa międzynarodową nagrodę „Silnik i układ napędowy roku”

Sogefi Ferrari Oil © Sogefi

Udostępnij:

Sogefi, firma zajmująca się produkcją części motoryzacyjnych wchodząca w skład Grupy CIR, jest dostawcą oryginalnych części modułu filtrowania oleju zainstalowanego w silniku 3,9 l, V8 w Ferrari 720-cv. 

Podczas 21. edycji międzynarodowej nagrody Silnik i układ napędowy roku, przyznawanej przez magazyn Enginge Technology International, silnik Ferrari V8 po raz czwarty z rzędu zdobył nagrodę, co nigdy nie udało się żadnemu innemu silnikowi. Silnik Ferrari zdobył także nagrodę dla najbardziej wydajnego silnika roku i dwie inne nagrody.Wraz ze swoimi inżynierami, rok po roku, firma Sogefi potwierdza swoje zaangażowanie w badania i rozwój zaawansowanych i skutecznych technologii filtrowania.

Aby zagwarantować lepsze wyniki pod względem wydajności, spadku ciśnienia w przypadku dużych prędkości przepływu oraz trwałości elementu filtracyjnego i sztywności mechanicznej we wszystkich ekstremalnych warunkach, którym poddawane są silniki sportowe, moduł filtra oleju Sogefi wykorzystuje siatkę ochronną w zaworze obejściowym. Jest to technologiczne rozwiązanie zaprojektowane dla zapewnienia wiodącej w klasie wydajności i trwałości.

Firma Sogefi nieustannie udoskonala swoje filtry dzięki rozwojowi technologicznemu we wszystkich rodzinach produktów – filtrach oleju, paliwa, powietrza w silniku i kabinie – optymalizując wydajność pod względem cyklu życia, skuteczności, wymiarów, ciężaru i rozwiązań przyjaznych dla środowiska.Produkty firmy są montowane jako oryginalne wyposażenie w silnikach samochodów luksusowych i sportowych, jak również we wszystkich innych segmentach pojazdów, z zachowaniem zawsze tej samej jakości, potwierdzając, że Sogefi jest jednym z wiodących dostawców filtrów w Europie.

Źródło: Sogefi

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również