Specjalistyczna konferencja Ravenol

Konferencja Ravenol © Ravenol

Udostępnij:

Ravenol wraz ze swoimi ekspertami technicznymi, firmą MVS Serwis Paweł Gancarczyk i Serwis Skrzyń Biegów Maciej Gronek, organizuje specjalistyczną konferencję Ravenol, która odbędzie się 25 maja 2019 roku podczas VI Kongresu Ekspertów Samochodowych. Wydarzenie jest motywowane chęcią rozwoju branży motoryzacyjnej w Polsce.

W ramach konferencji odbędzie się szkolenie przeprowadzone przez firmę Kinergo, światowego lidera w produkcji urządzeń do diagnostyki i naprawy automatycznych skrzyń biegów, sterowań hydraulicznych (Hydratest), profesjonalnych linii do regeneracji konwerterów oraz producenta części do serwisowania i naprawy automatycznych skrzyń biegów.Szkolenie będzie obejmowało trzy zagadnienia: rodzaje elektrozaworów automatycznej skrzyni biegów, uszkodzenia i sposoby naprawy; sterowniki hydrauliczne automatycznej skrzyni biegów, uszkodzenia, sposoby diagnozy i naprawy oraz sprzęgła hydrokinetyczne.

Ravenol jako organizator sieci zapewnia nieodpłatny udział w szkoleniu dla jednej osoby wytypowanej przez członka sieci Ravenol Professionals. Szkolenie jest również dostępne dla osób spoza sieci. Zainteresowani udziałem w konferencji Ravenol mają także możliwość nabycia biletów na wydarzenie na stronie http://bit.ly/Bilety-Konferencja-Ravenol.

Źródło: Ravenol

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również