Spies Hecker - Lakier bezbarwny Permasolid® HS 8055

©

Udostępnij:

Nowy lakier bezbarwny Permasolid HS 8055 marki Spies Hecker jest produktem o uniwersalnym zastosowaniu. Idealnie nadaje się zarówno do napraw drobnych uszkodzeń, jak też lakierowań częściowych i całościowych.

Uszkodzenia zderzaków, rysy na drzwiach lub elementach poszycia bocznego, skazy na powłoce lakierniczej spowodowane wypadkiem - rodzajów uszkodzeń karoserii jest wiele. Każdy lakiernik doskonale zdaje sobie sprawę, że aby profesjonalnie naprawić uszkodzoną powłokę trzeba wykazać się dużą elastycznością - a zapewnia ją nowy lakier bezbarwny marki Spies Hecker - Permasolid HS 8055. Produkt jest łatwy w aplikacji oraz zapewnia bezpieczny przebieg procesu. „Zgodny z dyrektywą LZO lakier bezbarwny o wysokiej zawartości cząstek stałych idealnie nadaje się do każdego rodzajów napraw - od napraw niewielkich uszkodzeń, po częściowe lub całościowe lakierowanie powłoki w kabinie natryskowej", powiedział Mariusz Safarzyński, Technical Brand Coordinator.

Duża wszechstronność
Nowy lakier bezbarwny został opracowany specjalnie pod systemy lakierów wodorozcieńczalnych Permahyd Hi-TEC 480 oraz Permahyd Base Coat 280/285. Aplikuje się go na 1.5 lub 2 warstwy. Stosunek mieszania to 3:1, z użyciem utwardzaczy Permasolid VHS oraz dodatku Permasolid HS 9034. „Dodatek optymalizuje rozlewność lakieru bezbarwnego. Przy drobnych naprawach można stosować dodatek Accelerator 9025 lub dodatek 9026 zamiast dodatku 9034.

Uniwersalny lakier bezbarwny nadaje się także do lakierowania tworzyw. „Dodatek Permasolid 9050 jest dodawany w celu uelastycznienia lakieru stosowanego na tworzywa, które łatwo się odkształcają. Dzięki użyciu utwardzaczy Permasolid VHS, lakier bezbarwny Permasolid HS 8055 dostosowuje się różnych warunków otoczenia, takich jak temperatura i wilgotność, i w ten sposób zapewnia optymalne schnięcie.

Wysoki połysk oraz bezpieczeństwo procesu czynią z Permasolid HS 8055 marki Spies Hecker wszechstronny produkt o wielu zastosowaniach w warsztacie lakierniczym.

 


Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategorii


#Lakiernictwo


aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również