Sposób na kunę

W Polsce sporym problemem są kuny gnieżdżące się pod maskami samochodów. Oprócz tego, że zostawiają na silniku resztki pożywienia mogą zniszczyć podbitkę i wygłuszenie przestrzeni silnikowej. Potrafią też spowodować uszkodzenia znacznie bardziej niebezpieczne i kosztowne: poprzegryzać przewody elektryczne czy paliwowe, a także węże z płynem chłodniczym.

Producent urządzeń „STOP&GO” mających za zadanie odstraszenie tych niesfornych gryzoni spod maski zorganizował bezpłatny test tych urządzeń. Do udziału w nim zaprasza użytkowników samochodów, którzy mają problem z nieproszonym lokatorem pod maską. Wystarczy napisać e-mail do organizatora i opisać swój problem z gryzoniem w samochodzie.

W samochodach wytypowanych do udziału w teście uczestników bezpłatnie zostaną zamontowane urządzenia odstraszające kuny. Do testów przeznaczonych jest 8 urządzeń (3 odstraszacze wysokonapięciowe „8 PLUS MINUS SKT” oraz 5 odstraszaczy ultradźwiękowych „4B”), a montaż odbędzie się w warsztacie „ARDA” przy ul. Przemkowskiej 20 we Wrocławiu.

 

© STOP&GO

 

Warunkiem wzięcia udziału w teście jest opisanie historii związanej z walką z kuną w samochodzie oraz zgoda na publikację wizerunku na naszych łamach. Montaż urządzenia odbędzie się w umówionym terminie w warsztacie, którego personel został przeszkolony w zakresie montażu urządzeń odstraszających kuny.

Zainteresowanych wzięciem udziału w teście odstraszaczy kun prosimy o kontakt z organizatorem:
[email zakodowany]

Źródło: „STOP&GO”