Spotkanie z marką Tork

© Tork

Udostępnij:

We wtorek, 4 grudnia w warszawskiej restauracji SPATiF odbyło się spotkanie dziennikarzy z przedstawicielami marki Tork, której właścicielem jest firma Essity, lider w zakresie profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny. Celem spotkania było podsumowanie działalności marki w 2018 roku i przedstawienie planów na kolejny rok. Gospodarzem wydarzenia był Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager.

Dodatkową okazją do spotkania były obchody 50. urodzin marki Tork, które przypadają w 2018 roku. Nie bez powodu na miejsce spotkania wybrano SPATiF, legendarny lokal na mapie Warszawy, który w latach 60., gdy rodziła się marka Tork, przeżywał czas swojej świetności. Nowy SPATiF zaprosił gości do wyremontowanych wnętrz z zachowanymi klasycznymi detalami, dostosowanych jednak do czasów współczesnych. Specjalnie z okazji urodzin marki powstała playlista Tork 50 years – Get ready for the next 50!, która jest dostępna w aplikacji Spotify. Znalazły się na niej największe przeboje, które na przestrzeni ostatnich 50. lat szturmowały listy przebojów.– W historii marki Tork jest mnóstwo wydarzeń, które okazały się kluczowe dla rozwoju branży higienicznej – mówił Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager, Essity. – Sztab specjalistów nieustannie opracowuje nowe rozwiązania ułatwiające utrzymanie higieny. 50-letnie doświadczenie pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość, planując nadal odgrywać tak istotną rolę w rozwoju branży higienicznej dla biznesu.

Wiedza ekspercka, funkcjonalne produkty i polityka zrównoważonego rozwoju pozwoliła marce Tork stać się niekwestionowanym liderem. Najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak sprzątanie oparte na danych, znaczące innowacje w zakresie suszenia rąk czy pierwsza na świecie usługa recyklingu ręczników papierowych, świadczą o tym, że marka Tork nie tylko z powodzeniem podąża za rozwojem technologicznym, a nawet wyznacza najnowsze trendy.Link do  playlisty spotify utworzonej z okazji urodzin Tork: https://open.spotify.com/user/xwg1o4qn28vw9wxrksojebjz9/playlist/5lRqa2lZmgff4HfRBcaxJe

Źródło: Informacja prasowa Tork

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również