Stahlmann Räder SR204, SR206 – bezpieczna propozycja dla busów

© Felgeo

Udostępnij:

Felgeo.pl przedstawia nowe modele felg stalowych przeznaczonych do samochodów dostawczych: SR204 oraz SR206. Są to felgi uznanej na rynku marki Stahlmann Räder, która sygnuje produkty o wysokim standardzie wykonania w przystępnej cenie.

Model SR204 to felga o rozstawie 5 x 118 i rozmiarze 6,0 x 16 cali, pasująca m.in. do samochodów marki Opel Vivaro, Renault Trafic i Nissan Primaster. Do samochodów Mercedes Sprinter II i VW Crafter odpowiedni będzie model SR206 o rozstawie 6 x 130 i rozmiarze 6,5 x 16 cali.


Pojazdy użytkowe do przewozu osób i rzeczy to auta, które najczęściej są intensywnie eksploatowane bez względu na warunki pogodowe i stan nawierzchni (a ten w wielu miejscach nadal pozostawia wiele do życzenia). Czynniki te decydują o popularności felg stalowych w tego rodzaju pojazdach. Stalowe felgi nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, są tańsze i łatwiejsze w naprawie niż felgi ze stopów lekkich. Charakteryzuje je także większa elastyczność i tolerancja na uginanie. W razie uderzenia, zamiast pęknięcia, dochodzi do ich odkształcenia. Ma to bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo, ponieważ felga pozostaje w całości, a powietrze ucieka z opony wolniej.
I właśnie bezpieczeństwo użytkowania jest pierwszorzędną kwestią w kontekście przewozu osób lub rzeczy.

Aby użytkownik mógł zyskać pewność co do wysokiej jakości felg Stahlmann Räder, poddano je procesowi certyfikacji w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji (PIMOT). Cała linia felg stalowych marki Stahlamnn Räder jest oznaczona zastrzeżonym znakiem bezpieczeństwa B28 i posiada certyfikat jakości nr Z/CW/23/2017. Oznakowanie jest umieszczone zarówno na feldze, jak i na opakowaniu.


TOP w kategorii


#Części zamienne

Felgi stalowe felgeoWięcej informacji i pełna oferta felg stalowych dostępne są na stronie www.felgeo.pl.

Źródło: Informacja prasowa Felgeo.pl

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również