AutoExpert
Reklama
Reklama

Standox na targach Automechanika w Dubaju

Preview
13.7.2015
Reklama
Reklama

Standox, marka lakierów wywodząca się z niemieckiego miasta Wuppertal, po raz pierwszy brała udział w targach Automechanika Dubai.

Olaf Adamek, brand manager Standox EMEA, był bardzo zadowolony z obecności marki na targach. - Jedną z przyczyn, dla których Automechanika Dubai jest dla nas tak istotna to fakt, że umożliwia nam dotarcie do zarówno istniejących, jak i potencjalnych klientów, dla których wycieczka do Niemiec mogłaby się okazać zbyt daleka. Pozytywne opinie otrzymywane od szerokiego kręgu osób oraz wiele korzystnych dyskusji tu przeprowadzonych wyraźnie pokazują, że nasza decyzja o pojawieniu się na targach była jak najbardziej uzasadniona - komentuje.

Reklama

Przypadająca na bieżący rok, 60ta rocznica Standox była odpowiednią okazją do pokazania innowacyjności marki, która regularnie wprowadza na rynek pionierskie produkty i usługi. Oferta stoiska, które znajdowało się w niemieckim pawilonie, w hali nr 7, skupiona była między innymi na: systemie wodorozcieńczalnym Standohyd Plus spełniającym wymogi dyrektywy LZO, na szybkoschnącym lakierze bezbarwnym Standocryl VOC-Xtreme Clearcoat, który szybko dostosowuję się do warunków klimatycznych, jak również na internetowym oprogramowaniu Standowin iQ. Razem z elektronicznym spektrofotometrem Genius iQ, Standowin iQ sprawia, że zarządzanie kolorami staje się niezwykle łatwe i proste.

W ciągu ostatnich lat Automechanika Dubai zyskiwała na znaczeniu w branży przemysłu motoryzacyjnego na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Reklama

- Jakość napraw wykonywanych na samochodach wyższej klasy to sprawa o kluczowym znaczeniu w Dubaju i pobliskich rejonach. Ponieważ jesteśmy marką, która ma bardzo dobre relacje z przedstawicielami przemysłu motoryzacyjnego, ważne jest dla nas pokazanie naszej wiedzy w dziedzinie wyspecjalizowanych, wysokiej jakości napraw lakierniczych. W ten sposób podkreślamy również rozwój technologii lakierniczych w sektorze OEM - dodaje Adamek.

Źródło: Materiał prasowy producenta

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama