Steinhof w filmie na YouTube przedstawia unowocześnioną linię produkcyjną

© Steinhof

Udostępnij:

Producent haków holowniczych oraz klocków hamulcowych Steinhof unowocześnił linię produkcyjną. Budowa kolejnej fabryki, wdrożenie najnowszych technologii oraz rozszerzenie asortymentu są elementami obranej strategii rozwoju. Efekty prac firma pokazuje w najnowszym filmie na kanale na YouTube, w którym przedstawia proces projektowania i produkcji haków.

– W związku z unowocześnieniem linii produkcyjnej haków holowniczych, które są naszym flagowym produktem, zakupiliśmy maszyny najnowszej generacji m.in. Dynamic Speed HD, które służą do wycinania form z metalu. Cały czas kładziemy również nacisk na poszukiwanie innowacji w obszarze badawczo-rozwojowym. Proces projektowania i montażu przedstawiliśmy w najnowszym filmie na naszym kanale na YouTube. Chcemy pokazać klientom produkcję haków nieco „od kuchni” i wejść z nimi w dialog. Nowy film, którego premiera miała miejsce podczas pierwszego dnia targów Automechanika 2018 we Frankfurcie jest początkiem szeroko zakrojonych działań komunikacyjnych, jakie zaplanowaliśmy w najbliższym czasie – mówi Anna Michałków, z działu marketingu Steinhof.

Testowaniem haków zajmują się zarówno niezależne ośrodki badawcze, takie jak Przemysłowy Instytut Motoryzacji w Warszawie, jak też wewnętrzne laboratorium Steinhof. To właśnie ono stoi za najwyższą jakością wszystkich produktów na etapie projektowania i badań. Prowadzone są w nim podstawowe testy własności fizyko-mechanicznych materiałów ciernych, zarówno przed wprowadzeniem ich do produkcji, jak i w wyrobach gotowych.

– Haki holownicze muszą z kolei przejść szereg badań zmęczeniowych, które polegają na wytrzymaniu 2 mln cykli pod zadanym obciążeniem, w czasie 40 godzin. Ten ciekawy etap także przedstawiliśmy w naszym filmie. Dzięki testom tego typu możemy być pewni, że haki spełniają najwyższe standardy wykonania – dodaje Anna Michałków.Unowocześniona linia produkcyjna i inwestycje w nowe technologie sprawiają, że proces projektowania i produkcji  haków holowniczych jest lepszy niż kiedykolwiek. Zobacz, jak wygląda produkcja haków Steinhof w najnowszym filmie! Premiera filmu na targach Automechanika Frankfurt 2018. 


TOP w kategorii
Źródło: Informacja prasowa Steinhof

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również