Steinhof z jubileuszem na targach Automechanika Frankfurt

© Steinhof

Udostępnij:

Firma Steinhof po raz kolejny zaprezentowała się na targach Automechanika Frankfurt. Była to jubileuszowa 10 wizyta polskiego producenta haków holowniczych, na najbardziej znanych targach techniki motoryzacyjnej.

Oprócz możliwości zapoznania się z ofertą, uczestnicy wydarzenia byli świadkami premiery najnowszego filmu prezentującego unowocześnioną linię produkcyjną Steinhof.


– To była dla nas wyjątkowa edycja targów Automechanika we Frankfurcie. Nasze stoisko za każdym razem budzi niemałe zainteresowanie. Tak było również podczas tegorocznych targów - odwiedziły nas dziesiątki tysięcy osób, które miały okazję bliższego zapoznania się z ofertą produktową. Jubileusz obecności na Automechanice uczciliśmy premierą filmu, prezentującego najnowszą linię produkcyjną. Pokazujemy w nim proces projektowania oraz produkcji naszych haków holowniczych z zastosowaniem najnowszych technologii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu całego wydarzenia i nawiązania nowych kontaktów z rynkami zagranicznymi, do których będziemy mogli eksportować polskie produkty  – mówi Anna Michałków, z działu marketingu firmy Steinhof.

Steinhof tradycyjnie zaprezentował również system automatycznych mechanizmów wypinania kul, a także montażu akcesoriów z wykorzystaniem swoich haków. Przedstawiciele firmy odpowiadali na pytania odnośnie eksploatacji i zakupu tego typu urządzeń. Polacy mocno zaznaczyli swoją obecność na targach Automechanika. Oprócz grupy Steinhof, we Frankfurcie pojawiło się blisko 190 producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych z Polski.


TOP w kategorii
Źródło: Steinhof 

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również