Sukces AS-PL na targach ProfiAuto Show

© AS-PL

Udostępnij:

W miniony weekend (8–9.06) w Katowicach odbyły się największe krajowe targi motoryzacyjne – ProfiAuto Show. Liczba atrakcji, które zapewnili organizatorzy i ponad 150 wystawców obecnych na wydarzeniu, przekroczyła wszelkie oczekiwania, a rekordowa frekwencja tylko potwierdziła, że ProfiAuto Show to ważna impreza w kalendarzu każdego
fana motoryzacji.

Blisko 46 000 gości nie może się mylić – targi ProfiAuto Show w Katowicach to najważniejsze Polskie wydarzenie branży motoryzacyjnej. Szesnasta edycja, która odbyła się w pierwszy weekend czerwca, okazała się rekordowa pod każdym względem. Odwiedzający mogli także natrafić na stoisko AS-PL (nr 70), które w oba targowe dni przeżywało prawdziwe oblężenie. Działo się tak za sprawą profesjonalnie zaprojektowanego i przygotowanego stoiska, a także atrakcji, które przyciągały osoby w każdym wieku.– W tym roku podczas projektowania naszego stoiska postawiliśmy na funkcjonalność, elegancję i nowoczesność. Duża przestrzeń jaką dysponowaliśmy pozwoliła na przygotowanie miejsca zarówno dla spotkań biznesowych, a także na atrakcje dla osób odwiedzających nasze stoisko – wyjaśnia Robert Snider, Dyrektor Marketingu w AS-PL Sp. z o.o. – Nasze główne atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tor samochodowy napędzany rowerami i quiz z zakresu wiedzy motoryzacyjnej zebrał mnóstwo dobrych opinii, a uczestnicy chętnie brali udział w obu  aktywnościach – podsumowuje Robert Snider.

Organizatorem targów ProfiAuto Show jest firma Moto-Profil, z którą od prawie dwóch lat współpracuje AS-PL Sp. z o.o. „Kooperacja z firmą Moto-Profil to prawdziwa przyjemność” – mówi Wojciech Kuś, Regionalny Dyrektor Handlowy na rynek Europy Centralnej, Wschodniej i Azji w AS-PL Sp. z o.o.

– Tegoroczne targi ProfiAuto Show były doskonałą okazją, aby spojrzeć na rozwój rynku motoryzacyjnego w Polsce. Ewolucja i rozwój polskich firm są znaczące, a duże zagraniczne korporacje coraz częściej przyglądają się naszemu rodzimemu rynkowi – tłumaczy Wojciech Kuś.W tym roku targi ProfiAuto Show zgromadziły blisko 46 000 gości, czyli o prawie 10 tysięcy więcej, niż podczas poprzedniej edycji. Dużą grupę zwiedzających stanowili fani motoryzacji, a także profesjonalni mechanicy samochodowi.

Źródło: Informacja prasowa AS-PL

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również