Szkolenia online dla mechaników od Total Polska już dostępne

Adam Klimek i Patryk Mikiciuk z Team Total © Total

Udostępnij:

Firma Total Polska udostępniła szereg szkoleń olejowych online dedykowanych mechanikom samochodowym. Dział Techniczny Total Polska wraz z Adamem Klimkiem i Patrykiem Mikiciukiem z Team Total w serii dziesięciu filmów instruktażowych wyjaśniają najważniejsze aspekty związane z olejem silnikowym – jego właściwościami, produkcją, rodzajem i sposobem właściwego doboru. Dostęp do materiałów jest bezpłatny.

Projekt skierowany jest do branży warsztatowej, która w dobie pandemii koronawirusa ma ograniczone możliwości udziału w szkoleniach stacjonarnych. Ten szczególnie trudny czas nie oznacza, że warsztaty nie działają, a personel nie musi zdobywać aktualnej wiedzy - wręcz przeciwnie. Oprócz specjalnie przygotowanej strony internetowej należącej do Total, szkolenia dostępne będą wkrótce na platformie Motointegrator. Z filmów uczestnicy dowiedzą się między innymi:

  • Jakie funkcje spełnia nowoczesny olej silnikowy?
  • Jak lepkość oleju wpływa na film olejowy?
  • Czy kolor oleju determinuje jego zużycie?
  • Jak zachowują się oleje w różnych temperaturach otoczenia?
  • Jakie technologie są stosowane w silnikach, aby spełnić normy emisji spalin?
  • Jak ważny jest wybór oleju w pojazdach z filtrem cząstek stałych (DPF / FAP)?


– Nasza platforma szkoleniowa łączy w sobie najważniejsze zalety szkoleń online, czyli bezpieczeństwo i dostępność niezależnie od lokalizacji użytkownika, z tym, co zawsze wyróżnia szkolenia TOTAL – sprawdzone informacje, podane w przystępnej formie. Zdajemy sobie sprawę, że nawet podczas pandemii mechanicy muszą mieć możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. Chcemy im to zapewnić i zaprosić do obejrzenia wszystkich 10 filmów, które przygotowaliśmy wspólnie z Adamem Klimkiem, Patrykiem Mikiciukiem i Działem Technicznym Total Polska. Szkolenia są bezpłatne i aby mieć do nich dostęp wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną platformę internetową – mówi Ewa Kalinowska z Total Polska.Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.szkolenie-olejowe.total.com.pl

Źródło: Total Polska

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również