Szybkie i bezpieczne czyszczenie

© ATE

Udostępnij:

W ofercie ATE dostępne są zestawy do czyszczenia kołnierzy felg oraz piast.


Zestaw do czyszczenia kołnierzy felg nr 5 

Zestaw do czyszczenia kołnierzy felg ATE to idealne narzędzi do szybkiego, bezpiecznego i ekonomicznego czyszczenia powierzchni przylegania felg. Przed montażem felgi zaleca się oczyszczenie powierzchni przylegania felgi do tarczy hamulcowej. Tylko w ten sposób można utrzymać ścisłe tolerancje między felgą i tarczą hamulcową.

© ATE

Zestaw ATE składa się z tarczy mocującej, która jest przeznaczona do standardowych wiertarek i tarczy czyszczącej. Tarcza czyszcząca wyróżnia się długim okresem trwałości a proces czyszczenia trwa zależnie od zabrudzenia tylko kilka sekund.


TOP w kategorii


#Wyposażenie warsztatów

felgi ATE czyszczenie piastaZestaw do czyszczenia piast kół nr 6

Zestaw do czyszczenia piast kół z wybraniem to idealne narzędzi do szybkiego i bezpiecznego czyszczenia piast. Przed montażem tarczy hamulcowej należy dokładnie oczyścić powierzchnię przylegania piasty koła oraz wybranie. 

© ATE

Zestaw do czyszczenia piast kół nr 6 składa się z tarczy mocującej, która jest mocowana w wiertarce i tarczy czyszczącej. Pierścień cierny jest dokładnie dopasowany do różnych wybrań piast kół, a dzięki mimośrodowemu ruchowi umożliwia szybki proces czyszczenia. W kolejnym etapie roboczym należy oczyścić powierzchnie przylegania piast kół, w tym celu należy zastosować odpowiedni zestaw do czyszczenia piast.

Źródło: ATE

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również