Tarcze i klocki hamulcowe Textar do nowych modeli samochodów

Klocki hamulcowe Porsche Macan © TMD Friction / TEXTAR

Udostępnij:

Oferta Textar systematycznie rozszerza się o kolejne produkty do najnowszych modeli samochodów osobowych. Z elementów układu hamulcowego marki Textar mogą korzystać między innymi posiadacze miejskiego Opla Corsy, luksusowego BMW 7, ale także dostawczego Forda Transita. W ostatnich tygodniach asortyment Textar powiększył się o części do aż ośmiu modeli samochodów.

W każdym z tych przypadków marka wprowadziła swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych jako pierwsza. Informuje o tym towarzyszące artykułom hasło „F1rst to market”.
Producenci samochodów bezustannie modernizują swoje auta, oferując coraz nowsze, bardziej zaawansowane wersje znanych modeli. Tempo rozwoju utrzymuje również Textar, który opracował i wprowadził do asortymentu tarcze hamulcowe do czterech popularnych pojazdów osobowych. Są to: odświeżona Mazda CX-30, drugi najchętniej wybierany model marki w Polsce; Citroen C4, który w najnowszym wydaniu zadebiutował w zeszłym roku; miejski crossover Peugota – 2008, który w ubiegłym roku przeszedł całkowitą modernizację, a także Opel Corsa szóstej już generacji.
Textar mocno akcentuje swoją obecność również w segmencie samochodów luksusowych i SUV-ów. Oferta klocków hamulcowych poszerzyła się o części do nowego BMW 7, które zadebiutowało w 2020 roku, nowego Porsche Macan, a także do nowego Hyundaia Santa Fe, który został zaprezentowany w Polsce we wrześniu ubiegłego roku.
Jednocześnie rozszerza się oferta Textar do pojazdów użytkowych. Firma była pierwszą, która wprowadziła na rynek samochodowych części zamiennych tarcze hamulcowe do nowego Forda Transita.Nowości w ofercie Textar:
Tarcze hamulcowe: 

  • Mazda CX-30, Numer części: 92326203
  • Citroen C4, Numer części: 92325903
  • Peugeot 2008, Numer części: 92325903
  • Opel Corsa, Numer części: 92325903
  • Ford Transit, Numer części: 92326003


Klocki hamulcowe:

  • BMW 7, Numer części: 2567501
  • Porsche Macan, Numer części: 2152401
  • Hyundai Santa Fe, Numer części: 2614201

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również