Targi i coś więcej

© Ptak Warsaw Expo

Udostępnij:

Już tylko kilka dni dzieli nas od jesiennego wydarzenia targowego z branży motoryzacyjnej. Projekt Automotive Parts Expo, który swój początek miał w roku 2015 jako Salon Części Zamiennych i Akcesoriów przy Motor Show, rozpoczyna się już 16 listopada w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Na piątek zaplanowano dzień prasowy, a weekend będzie obfitował w pokazy, konferencje i prelekcje m.in. na temat zmian w systemie badań technicznych pojazdów w Polsce czy zasad doboru części zamiennych. Uczestnicy prelekcji dowiedzą się, w jaki sposób opony wpływają na bezpieczeństwo i prowadzenie pojazdów oraz koszty ich eksploatacji, a także, jakie opony wybierać i jak właściwie korzystać z zastosowanych w nich rozwiązań.Partnerem targów jest firma Multichem – właściciel marki Profix, która przekaże odwiedzającym ogrom wiedzy i podzieli się doświadczeniem z zakresu lakierowania pojazdów, renowacji oraz zabezpieczania powierzchni auta, a także omówi trendy w branży lakierniczej.  Odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z asortymentem i usługami firm z branży automotive. Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje: części zamienne, elementy karoserii, elektrykę i elektronikę pojazdową, diagnostykę, instalacje gazowe, narzędzia specjalistyczne, zabudowę specjalistyczną do pojazdów, płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe, regenerację i części regenerowane, a także wyposażenie warsztatów i chemię warsztatową.

Organizator wraz z firmą Motokariera.pl przygotował strefę kariery, gdzie zainteresowani uzyskają wyczerpujące informacje na temat m.in. specyfiki pracy w branży automotive, kierunku zainteresowań pracodawców względem kandydatów czy sposobu na zaprezentowanie doskonałego CV. Dodatkowo będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy w Polsce i za granicą.

Również zainteresowani zagraniczną współpracą nie będą zawiedzeni. Specjalna strefa biznesu, do której zaproszono gości z Węgier, Białorusi, Malezji, a także Emiratów Arabskich to perspektywa na poszerzenie biznesowych horyzontów. Specjalnie na tę okazję przygotowano program Hosted Buyers, mający na celu umożliwienie spotkań potencjalnych kontrahentów. Wystawcy przewidzieli również konkursy z nagrodami i niespodzianki.Rejestracja online odbywa się na stronie organizatora: www.automotive-expo.eu.

Źródło: Informacja prasowa Ptak Warsaw Expo

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również