Targi Poznań Motor Show 2021 nie odbędą się w terminie czerwcowym

© Poznań Motor Show

Udostępnij:

Targi Poznań Motor Show 2021 nie odbędą się w czerwcu 2021 roku. Nowa data wydarzenia zostanie ogłoszona wkrótce.

Na stronie internetowej organizatora ukazał się oficjalny komunikat. Mająca się odbyć w tym roku impreza została przełożona z czerwca 2020 r. Nowy termin poznańskich targów motoryzacyjnych nie jest jeszcze znany. Jeżeli umożliwi to sytuacja epidemiczna, być może odbędą się one jesienią 2021 r.W oficjalnym komunikacie organizatora targów możemy przeczytać:

Drodzy Miłośnicy Motoryzacji!

Z przykrością informujemy, że ze względu na nieustannie niepewną sytuację epidemiczną targi Poznań Motor Show nie dojdą do skutku w dniach od 18 do 20 czerwca 2021 roku. Przygotowanie tak dużego i złożonego wydarzenia wymaga wielomiesięcznych przygotowań, które w obecnych warunkach są niemożliwe do zrealizowania.

O nowej dacie targów poinformujemy już niebawem. Obecnie konsultujemy propozycje nowego terminu z przedstawicielami branży motoryzacyjnej.

Równolegle pracujemy nad przygotowaniem alternatywnych wydarzeń dla miłośników motoryzacji, możliwych do zrealizowania w okresie letnim.

Do zobaczenia wkrótce!

Zespół Poznań Motor Show

Organizator targów informuje, że w związku ze zmianą terminu imprezy wszystkim posiadaczom biletów przysługuje prawo do ich zwrotu. Osoby zainteresowane zwrotem wejściówek proszone są o kontakt z bileterią ToBilet w terminie do 30 kwietnia 2021 roku.Źródło: www.motorshow.pl

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również