TEXA KONFORT najlepszą marką stacji klimatyzacji w Niemczech wg „BESTE MARKE 2018”

© TEXA

Udostępnij:

Czytelnicy branżowego czasopisma niemieckiego PROFI Werkstatt wybrali linię stacji KONFORT TEXA jako najlepszą markę w kategorii stacji obsługi układów klimatyzacji.

W dniu oficjalnego otwarcia targów Automechanika we Frankfurcie linia KONFORT otrzymała nagrodę „Beste Marke 2018” w kategorii Stacje klimatyzacji. Jest to kolejne wymowne potwierdzenie pozycji TEXA na rynku niemieckim.
Czytelnicy branżowego czasopisma PROFI Werkstatt, działającego na  niezależnym rynku motoryzacyjnym, przyznali nagrodę linii KONFORT 700, zaawansowanej linii stacji obsługi klimatyzacji. TEXA zdobyła prawie 20% głosów wszystkich czytelników, którzy wzięli udział w głosowaniu na swoją ulubioną markę i produkt aż w 22 różnych kategoriach!© TEXA

– Ten sukces jest dla nas szczególnie ważny – wyjaśnia Bruno Vianello, Prezes TEXA – ponieważ odnieśliśmy go „poza domem”, wyraźnie pokonując tradycyjne i uznane niemieckie marki producentów stacji do obsługi klimatyzacji. Linia KONFORT jest jednym z naszych flagowych produktów, który od samego początku cieszy się zaufaniem mechaników. To wyróżnienie jest wynagrodzeniem za nasze poświęcenie i nieustanne inwestycje podejmowane przez firmę.


TOP w kategorii
Linia KONFORT 700, na którą składa się dziesięć różnych modeli na czynniki R134a, R1234yf i R744, jest rekomendowana przez ważnych producentów pojazdów i chroniona wieloma patentami. Na przestrzeni lat zdobyła ważną pozycję na arenie międzynarodowej, dzięki swojej jakości wykonania i niezawodności. Wszystkie stacje KONFORT są produkowane we Włoszech, na całkowicie zautomatyzowanej linii produkcyjnej, spełniającej rygorystyczne normy międzynarodowe.

Źródło: Informacja prasowa TEXA

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również