Raz zamówić i zawsze korzystać

maty wejściowe MEWA © MEWA

Udostępnij:

Wynajęta mata wejściowa do wycierania butów może być prana i czyszczona około 200 razy. Mata taka trwale zapobiega przedostawaniu się brudu do warsztatów, hal zakładowych czy innych pomieszczeń, ułatwiając tym samym sprzątanie budynków.Maty wejściowe i wycieraczki, zbierające brud wnoszony na podeszwach butów, są istotne dla utrzymania czystości w budynku. Brud pozostaje na matach rozłożonych w obszarach wejściowych i w korytarzach i nie jest przenoszony do innych pomieszczeń. Użytkownik nie musi mieć własnych mat. Firma MEWA oferuje je bowiem na wynajem zgodnie z mottem „korzystać zamiast mieć”. Klienci otrzymują maty dostosowane do ich potrzeb. W ustalonych terminach kierowca serwisu firmy MEWA odbiera zabrudzone maty i wymienia je od razu na nowe – już czyste.

mata wejściowa MEWA
MEWA oferuje maty wejściowe i wycieraczki dla firm, które zamawiają te produkty tylko jeden raz i potem ciągle z nich korzystają, nie troszcząc się przy tym o pranie i czyszczenie mat. Źródło: MEWA

TOP w kategorii
W zakładach firmy MEWA pranych jest rocznie ok. 2,5 mln mat. Maty czyszczone są w przemysłowych liniach pralniczych, które są w stanie usunąć z nich nawet największy brud i zanieczyszczenia. Jedna mata może być użyta około 200 razy, zanim będzie musiała zostać wymieniona na nową, co przyczynia się do ochrony środowiska. Maty wejściowe dostępne są w dwóch wariantach: jako wycieraczki oraz jako maty z włosiem o charakterze szczeciny dla obszarów szczególnie narażonych na brud. Maty, mające zwykle kolor szary lub czarny, zaopatrzone są od spodu w warstwę antypoślizgową. Może też być na nich umieszczone logo klienta. Więcej: www.mewa-service.pl.

Źródło: MEWA Textil-Management

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również