TIP-TOPOL Przedsiębiorstwem Fair Play

© TIP-TOPOL

Udostępnij:

Nagroda przyznawana jest za kierowanie się w działalności biznesowej wartościami etycznymi oraz uczciwością w kontaktach z pracownikami, dostawcami oraz odbiorcami.

Firma TIP-TOPOL otrzymała certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2015. Jest to kolejna tego typu nagroda przyznawana za kierowanie się w działalności biznesowej wartościami etycznymi oraz uczuciowością w kontaktach z pracownikami, dostawcami oraz odbiorcami.Rok 2015 jest jednak dla firmy TIP-TOPOL szczególny, ponieważ tym razem znalazła się ona w gronie najlepszych 15 przedsiębiorstw w Polsce, które dodatkowo zostały uhonorowane nagrodą główną – statuetką Przedsiębiorstwo Fair Play. W uzasadnieniu kapituła napisała:
„za skuteczne godzenie dynamicznego wzrostu firmy z zapewnieniem bardzo dobrych warunków pracy i rozwoju zawodowego pracownikom oraz z hojnym wspieraniem osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy”.

Nagrody zostały wręczone 27.11.2015 podczas uroczystej Gali zorganizowanej w EXPO XXI w Warszawie. W imieniu firmy odebrała ją Barbara Świetlik-Wieczorek, dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu.

Źródło: TIP-TOPOL

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również