TMD Friction otrzymuje nagrodę TEMOT za najlepsze wsparcie

tmd friction nagroda temot © TMD Friction

Udostępnij:

Wymagania dotyczące niezależnego rynku części zamiennych stale rosną: lepsza obsługa, wysoka jakość produktu, wyjątkowa niezawodność dostaw oraz konkurencyjne ceny. Producent materiałów ciernych – firma TMD Friction – również jest poddawana tej presji. I właśnie teraz została wyróżniona nagrodą TEMOT przyznawaną za wsparcie udzielane w obszarze niezależnego rynku części zamiennych.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas gali z okazji 25-lecia TEMOT International, w czasie dorocznej konferencji dostawców w Barcelonie. Nagrodę wręczyli: Fotios Katsardis, CEO i Prezes TEMOT International Autoparts, Thomas Kobudzinski, Wiceprezes TEMOT International Autoparts oraz Milos Marjanovic, Dyrektor ds. Zamówień Międzynarodowych w TEMOT International Autoparts. Nagrodę odebrali: Robert Lightfoot, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży EMEA w TMD Friction oraz Jorg Schmuck, Dyrektor ds. Sprzedaży na Europę Środkową w TMD Friction.Z ogromnym zadowoleniem odebraliśmy nagrodę od TEMOT International – szczególnie, iż przyznana została w zakresie wsparcia i obsługi. To pokazuje, że klienci są usatysfakcjonowani współpracą z nami oraz, że podjęte przez firmę działania rozwojowe w tym obszarze idą w dobrym kierunku – wyjaśnia Bob Lightfoot.

TEMOT International jest organizacją strategiczną oraz zorientowanym na przyszłość partnerem na niezależnym rynku części zamiennych. TEMOT International została założona w 1994 roku. Jej siedziba znajduje się w Niemczech. Obecnie Temot zrzesza 80 członków reprezentujących 87 krajów z 5 kontynentów.

Źródło: TMD Friction

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również