TOMEX Hamulce patronem cyklu Szkoleń Bezpiecznej Jazdy

© TOMEX Hamulce

Udostępnij:

Za nami już dwa Szkolenia Bezpiecznej Jazdy organizowane przez klub Mitsumaniaki. Patronem tego cyklu wydarzeń jest polski producent klocków hamulcowych – firma TOMEX.

– Podczas ostatniej imprezy gościliśmy 27 załóg, a więc blisko 50 osób miało okazję sprawdzić swoją wiedzę, zweryfikować swoje umiejętności oraz nauczyć się prawidłowego zachowania za kierownicą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na Torze Łódź – powiedział Patryk Schultz, inicjator cyklu szkoleń.Kursanci mieli do dyspozycji w pełni profesjonalny tor, dwie płyty poślizgowe oraz salę teoretyczną. – Była to doskonała okazja, aby poznać techniki jazdy ułatwiające panowanie nad autem w sytuacjach awaryjnych (m.in. hamowanie równoległe, jazda po śliskim zakręcie, hamowanie awaryjne w śliskim zakręcie oraz z ominięciem przeszkody czy optymalizacja toru jazdy) – relacjonuje Bartosz Nowak, Kierownik Sprzedaży TOMEX.

– Jak więc widać, nasza firma nie ogranicza się tylko do produkcji wysokiej jakości elementów układu hamulcowego, ale zgodnie z nowym hasłem przewodnim, czynnie bierze udział w projektowaniu bezpieczeństwa, a szkolenia tego typu będą odbywać się nadal w kilku ośrodkach szkoleniowych w Polsce – dodaje Bartosz Nowak.

Więcej na stronie tomexbrakes.pl.Źródło: Informacja prasowa TOMEX

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również