TomTom GO – inteligentne nawigacje z Wi-Fi®, kontrolą głosową oraz przewidywaniem trasy

© TotTom

Udostępnij:

Automatyczne aktualizacje map, usług TomTom Traffic oraz TomTom Fotoradary – bez żadnych dodatkowych kosztów.

Kolejna generacja nawigacji TomTom (TOM2) to najbardziej zaawansowane urządzenia z wszystkich wprowadzonych dotychczas na rynek przez holenderską markę. Dzięki Wi-Fi, aktualizacje uruchamiają się automatycznie bez konieczności podłączania urządzenia do komputera. Niezwykle dokładne, bieżące informacje trafficowe oraz Dożywotnie Usługi są dodatkowym bonusem, użytkownicy nie ponoszą za nie żadnych opłat. Dostępna jest także funkcja rozpoznawania głosu przy użyciu zaawansowanych personalnych asystentów tj. Siri, dzięki którym można łatwo komunikować się z innymi osobami.Nowe nawigacje TomTom GO umożliwiają odczytywanie wiadomości tekstowych, służą jako zestaw głośnomówiący, są także kompatybilne z personalnymi asystentami tj. Siri, Google Now™, czy Cortana®. Można użyć głosu, żeby rozpocząć wyszukiwanie, odczytywać przychodzące powiadomienia, a także wykonywać i odbierać połączenia korzystając ze sterowania głosowego. Jednak możliwości tego inteligentnego urządzenia jest dużo więcej.

Nowa generacja urządzeń TomTom GO potrafi uczyć się przyzwyczajeń kierowców. Oznacza to, że nawigacja może przewidywać miejsce docelowe1, dzięki temu kierowca po prostu wsiada do auta i wyrusza w podróż. Regularne wyjazdy spowodują, że urządzenie automatycznie będzie wyznaczać trasę z uwzględnieniem bieżącej sytuacji na drogach. Dodatkowo, jeśli kierowca będzie zbliżał się do zatoru na trasie, bądź fotoradaru, w urządzeniu TomTom GO zabrzmi alarm, tak aby w odpowiednim czasie kierowca mógł zahamować.

Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca, TomTom Consumer, powiedziała: – Nowe nawigacje TomTom GO są dowodem na to, że tworzymy rozwiązania technologiczne tak łatwe w użytkowaniu, że każdy może czerpać z nich korzyści. Aktualizacje dzięki Wi-Fi, połączenie urządzenia ze smartfonem, przewidywanie miejsca docelowego, a także Dożywotnie Usługi – każdy z tych elementów ma na celu zwiększenie komfortu jazdy kierowców, zniwelowanie ich problemów, tak żeby mogli czuć się zrelaksowani i czerpać korzyści ze swojej podróży.

Aktualizacje przy użyciu sieci Wi-Fi dotyczą Dożywotniej Usługi TomTom Traffic, Dożywotnich Map i Dożywotniej Usługi Fotoradary.

Nowa seria TomTom GO obejmuje cztery, precyzyjnie wykończone modele nawigacji z niezwykle szybkim procesorem typu quad-core. Topowe nawigacje TomTom GO to GO 5200 i 6200, z odpowiednio, 5-calowym i 6-calowym ekranem, oba modele wyposażone są w kartę SIM, aby dostarczać bieżące informacje o ruchu drogowym. Kolejne dwie nawigacje, GO 520 i 620 dostępne są w przystępnych cenach, także w tych dwóch rozmiarach ekranu, zaś aby korzystać z powiadomień o sytuacji na trasie, korkach oraz fotoradarach wymagane jest połączenie urządzeń ze smartfonem.

Nowe nawigacje TomTom GO będą dostępne w październiku w wybranych sklepach oraz na stronie internetowej tomtom.com.

Więcej informacji na: www.tomtom.com.Źródło: Informacja prasowa TomTom

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również