TomTom Telematics prezentuje Asset Tracking do zarządzania flotą

stojące naczepy © TomTom Telematics

Udostępnij:

Dzięki Asset Tracking firmy transportowe, budowlane i rolnicze mogą sprawdzić stan i pozycję naczep, generatorów i innych elementów wyposażenia swojej floty.

TomTom Telematics dodał nową funkcjonalność do swojej flagowej platformy WEBFLEET służącej do zarządzania flotą. Asset Tracking pozwala sprawdzić pozycję i wykorzystanie wspierających flotę elementów wyposażenia, takich jak naczepy czy generatory.Dzięki Asset Tracking zarówno pozycje samych pojazdów, jak i dodatkowego wyposażenia takiego jak naczepy, wyświetlane są na przejrzystej mapie za pomocą jednego interfejsu. Użytkownicy są poinformowani, kiedy dane urządzenie jest wykorzystywane, o opuszczeniu przez niego wyznaczonego obszaru lub o wykryciu ruchu. Pomaga to zredukować ryzyko kradzieży czy niewłaściwego użycia. Możliwe jest także skonfigurowanie powiadomień tak, aby ostrzegały użytkownika o konieczności serwisowania, co pomaga utrzymać odpowiedni stan techniczny wyposażenia.

Zawsze koncentrujemy się na tym, aby nasze rozwiązania w pełni odpowiadały potrzebom klientów, usprawniały proces pracy, czyniły ją bezpieczniejszą i bardziej wydajną. Asset Tracking pomaga w realizacji tych celów. Użytkownicy w ciągu kilku sekund mogą sprawdzić lokalizację swoich naczep, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywają. Jeśli potrzebują szczegółowych informacji, natychmiastowo mogą uzyskać całodobowe raporty z listą bieżących pozycji, podróży, konserwacji, danych wejściowych i wszystkich innych szczegółów dotyczących użytkowania. Konfiguracja powiadomień o konserwacji możliwa jest w oparciu o niezbędne do oceny czynniki, takie jak licznik przebiegu, czas pracy lub czas, który minął od ostatniego przeglądu. Wszystkie te funkcje pomagają użytkownikom uzyskać jak największą wartość i wydajność wykorzystywanego wyposażenia – Paul Verheijen, VP Product Management, TomTom Telematics.

Od 1 października 2019 TomTom Telematics zmienia się w Webfleet Solutions.Źródło: TomTom Telematics

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również