TomTom wprowadził nowe nawigacje TomTom START

TomTom © TomTom

Udostępnij:

Szybsze i bardziej inteligentne urządzenia dla kierowców, którzy chcą poprawić jakość podróżowania z nawigacją.

TomTom (TOM2) wprowadził trzy nowe urządzenia nawigacyjne przeznaczone do samochodów osobowych. Nawigacje zawierają wszystkie innowacyjne funkcje dotyczące wyszukiwania adresów, wprowadzone w ostatnim czasie przez firmę TomTom, wyznaczanie tras i prowadzenie do celu oraz dostęp do najnowszych map. Nawigacje TomTom START są małe i stylowe, zostały stworzone dla kierowców, którzy chcą cieszyć się z doświadczenia jazdy z nawigacją.Kierowcy będą otrzymywać informacje o odcinkowych pomiarach prędkości – tego rodzaju rozwiązanie jest coraz częściej spotykane na drogach, a pomiar prędkości odbywa się z wykorzystaniem specjalnych kamer. Urządzenia z nowej serii TomTom START oferują funkcję, dzięki której kierowcy będą znali średnią prędkość przejazdu, co pozwoli na bezpieczniejsze poruszanie się.

Funkcja Dożywotnich Map1 oznacza, że kierowcy nie muszą martwić się opłatami za aktualizacje map przez okres użytkowania urządzenia. Jednocześnie Klienci mogą być pewni, że mapy TomTom są najbardziej dokładne z dostępnych na rynku.

Zaawansowany Asystent Pasa Ruchu dostarcza kierowcom dokładne informacje dotyczące pokonywania skomplikowanych skrzyżowań, co oznacza, że nie przeoczą oni skrętu.

Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer, powiedziała: – Jestem bardzo dumna z tego, że wprowadzamy innowacyjne rozwiązania do naszych urządzeń nawigacyjnych oraz z naszej ciężkiej pracy nad tym, aby poprawić jakość podróżowania z nawigacją i bezpieczeństwo kierowców. Nieustannie dążymy do tego, żeby dostarczać jeszcze bardziej dokładne mapy oraz szczegółowe, bieżące informacje trafficowe, a także wyznaczać najlepsze trasy. To połączenie sprawia, że kierowcy korzystający z naszych rozwiązań doświadczają unikalnej jakości podróżowania.

I dodaje: – Słuchamy opinii naszych Klientów i zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności wynikającej z tego, że jesteśmy najbardziej zaufanym partnerem podróży. Wprowadzając nową serię nawigacji TomTom START, kolejny raz uhonorowaliśmy to zaufanie.TomTom START 42, 52 i 62 posiadają odpowiednio 4-, 5- i 6-calowe ekrany dotykowe. TomTom START 42 i 52 są już dostępne w wybranych sklepach, a także na stronie internetowej TomTom. TomTom START 62 będzie dostępny w lipcu 2016 r.

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również