Total pomaga w ratowaniu samochodów marzeń

© Total

Udostępnij:

„Samochód marzeń: kup i zrób” to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych poświęconych motoryzacji. Od najbliższych odcinków w ratowanie samochodów wartych zachowania włącza się producent olejów i środków eksploatacyjnych – Total.

Według szacunków średni wiek samochodu osobowego w Polsce przekracza 12 lat. Wśród nich są modele uznawane za youngtimery, ale też takie, o których potocznie mówi się „auto z duszą”. Często ich remont czy bieżąca naprawa przekraczają możliwości finansowe właściciela. Pomocą jest idea programu „Samochód marzeń: kup i zrób” emitowanego w TVN Turbo. Jego autorzy, przy wsparciu sponsorów zajmują się przywróceniem pierwotnego blasku perełkom motoryzacji.– Przy wyborze samochodu do naszego programu nie kierujemy się jego wartością rynkową. Bardzo często ważniejszy jest związek emocjonalny pomiędzy autem, a jego właścicielem, taki rodzaj pasji czy miłości do czterech kółek – mówi Adam Klimek, prowadzący program „Samochód marzeń: kup i zrób” – Cieszę się, że nasze podejście do tematu podziela coraz więcej widzów, co potwierdzają wyniki oglądalności. Trudno jednak byłoby udźwignąć cały ciężar napraw i renowacji bez wsparcia Partnerów takich jak Total Polska.

W ramach współpracy w każdym odcinku programu „Samochód marzeń: kup i zrób” prowadzący będą używać produktów marki Total. To nie tylko oleje silnikowe, ale także produkty smarne do skrzyń biegów, mostów i układów hydrauliczny oraz płyny hamulcowe i do chłodnic.

Adam Klimek zaprasza do śledzenia nowej serii programu.Źródło: Total

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również