Trzy nowe uchwyty samochodowe Xblitz

Uchwyt samochodowy xblitz G850PRO © xblitz

Udostępnij:

W poniedziałek 6 kwietnia premierę mają trzy nowe uchwyty samochodowe marki Xblitz – Xblitz G750 PRO, Xblitz G850 oraz Xblitz G950. Wszystkie te urządzenia są modyfikacjami poprzedniego bestsellera tej marki oraz zwycięzcy plebiscytu Mobility Trends w kategorii Akcesorium 2019 roku – uchwytu Xblitz G650 PRO. 

Wszystkie trzy uchwyty wyposażone są w system inteligentnego otwierania oparty o nowy typ sensora zbliżeniowego. Gdy umieścimy w którymś z uchwytów nasz smartfon, skrzydełka uciskowe automatycznie się zamkną, utrzymując telefon w miejscu. Wszystkie trzy uchwyty samochodowe pełnią również funkcję ładowarki bezprzewodowej, indukcyjnie zasilając baterię umieszczonego w nich smartfona. Są jednak różnice pomiędzy tymi trzema modelami.Xblitz G750 PRO to inteligentny uchwyt samochodowy z funkcją ładowania bezprzewodowego na każdą kieszeń. Urządzenie oferuje opisane wyżej funkcje i ma w zestawie dwie możliwości zamocowania w samochodzie – na kratce wentylacyjnej samochodu z użyciem klipsu lub na płaskiej powierzchni takiej jak przednia szyba lub deska rozdzielcza pojazdu z użyciem specjalnej przyssawki. Xblitz G750 PRO można nabyć na stronie producenta za 129zł.

Xblitz G850 to model inteligentnego uchwytu samochodowego z funkcją ładowania bezprzewodowego który stawia na wygląd. Urządzenie ma nowoczesny design, a aluminiowe obramowanie dodaje mu uroku. Uchwyt można zainstalować zarówno na kratce nawiewu pojazdu jak i na jego przedniej szybie lub deski rozdzielczej. Xblitz G850 można nabyć na stronie Xblitz za 139zł.

Xblitz G950 to rozwiązanie, które doceni każdy kto woli trzymać telefon poziomo lub korzysta z tabletu. Ten model inteligentnego uchwytu samochodowego z funkcją ładowania bezprzewodowego ma aż 18cm szerokości ramion, dzięki czemu można w nim umieścić naprawdę duże urządzenia mobilne. Urządzenie, podobnie jak pozostałe dwa modele, można zainstalować zarówno z użyciem klipsu na kratce nawiewu auta jak i za pomocą przyssawki do płaskiej powierzchni takiej jak szyba lub deska rozdzielcza pojazdu. Xblitz G950 można zakupić na stronie producenta za 159zł.Dodatkowo, z okazji premiery tych urządzeń, Xblitz obniża cenę ich wcześniejszego modelu, Xblitz G650 PRO, do 119zł.

Źródło: Xblitz

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również