Tytuł „Gazela Biznesu” dla firmy DRABPOL

© Drabpol

Udostępnij:

Już po raz kolejny  firma DRABPOL znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Tym samym otrzymała tytuł „Gazeli Biznesu” .

Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, mające na cele promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. W Polsce ranking sporządza „Puls Biznesu” wraz z jedną z największych polskich wywiadowni gospodarczych Coface Polska.W każdej edycji rankingu badane są wyniki firm za pełne trzy, poprzedzające lata. W edycji 2018 przeanalizowane zostały wyniki za lata 2015–2016–2017. O tytuł Gazeli Biznesu 2018 mogły ubiegać się firmy, które spełniły zakładane kryteria i podczas minionych trzech lat zanotowały stały wzrost przychodów ze sprzedaży, ani razu nie odnotowując straty. O zakwalifikowaniu się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiającą się publikowaniem własnych wyników finansowych. Firmy otrzymujące tytuł „Gazeli Biznesu” muszą  cechować się także nieskazitelną reputacją oraz uczciwością wobec kontrahentów, pracowników, a także skarbu państwa.

DRABPOL odnotował w 2018 r.  ponad 160-proc. wzrost przychodów w porównaniu do roku 2017, tym samym otrzymując tytuł „Gazela Biznesu”.

Źródło: Drabpol

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również