Układy termiczne DENSO – duże rozszerzenie

© Denso

Udostępnij:

DENSO rozszerzyło program części do układów termicznych o 121 nowych numerów części jakości OE, które mają łącznie 2346 zastosowań i zastępują 342 numery części OE.

Rozszerzenie składa się z 39 chłodnic, 76 skraplaczy i 6 dmuchaw nawiewu kabiny. Nowe części mają łącznie 2346 zastosowań, m.in. w pojazdach marek Alfa Romeo, Audi, BMW, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, VW i Volvo. Informacje o nowych częściach są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższych tabelach:© Denso

© Denso© Denso

Program części do układów chłodzenia silnika DENSO

DENSO jest nie tylko jednym z największych producentów części dla przemysłu motoryzacyjnego, lecz także światowym liderem w dziedzinie rozwoju i produkcji systemów chłodzenia silników i elementów tych systemów. Obecnie najwyższej jakości części DENSO są dostępne dla klientów rynku wtórnego w ramach programu części do układów chłodzenia silnika, który obejmuje: chłodnice wody, rdzenie nagrzewnic, intercoolery, wentylatory chłodnic, dmuchawy nawiewu kabiny i skraplacze.

Więcej informacji o częściach DENSO do układów termicznych można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Źródło: DENSO

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również