Uniwersalna lampa robocza CRK2 od WESEM

CRK 2 WESEM © WESEM

Udostępnij:

Lampa CRK2 uzupełnia szeroki asortyment lamp roboczych w technologii LED polskiego producenta WESEM. Lampa znajdzie zastosowanie w pojazdach rolniczych, maszynach budowlanych i pojazdach wolnobieżnych, a także w samochodach, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła.

Produkty CRK2 to nowa seria kwadratowych lamp o popularnym rozmiarze 100mmx100mm. Lampa o szerokiej wiązce świetlnej została przygotowana w dwóch wersjach. Pierwsza o strumieniu świetlnym 800lm (moc 11W) doskonale sprawdzi się jako energooszczędna i wygodna w użytkowaniu alternatywa dla lampy halogenowej, natomiast druga o strumieniu 1600lm (moc 22W) odpowie na potrzeby użytkowników, którzy do podniesienia komfortu pracy i widoczności potrzebują doświetlenia większego obszaru.Producent przygotował egzemplarz o kompaktowym rozmiarze, który doskonale wpasuje się także we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób, w tym bardzo estetyczny montaż reflektora do tylnej części powierzchni.

Lampa jest wodoszczelna i pyłoszczelna, odporna na wstrząsy doskonale sprawdzi się w pracach polowych, na budowie bądź podczas aktywności w terenie. Wszystkie jej komponenty produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

W tym roku produkt zostanie zaprezentowany na ważnych wydarzeniach branży motoryzacyjnej i rolniczej w Polsce i na świecie: targach Autopromotec Bolonia, MIMS Automechanika Moskwa, Equip Auto w Paryżu, Agritechnice w Hannoverze oraz targach AAPEX w Stanach Zjednoczonych.Źródło: WESEM

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również