Uniwersalny sterownik LPG do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa

© KME

Udostępnij:

Firma KME, europejski lider w projektowaniu i produkcji samochodowych instalacji gazowych, stanęła naprzeciw nowym wyzwaniom, wprowadzając innowacyjny system LPG przeznaczony do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

NEVO-SKY DIRECT to uniwersalny system, który można zamontować w większości silników z bezpośrednim wtryskiem, z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi ( Hyundai/KIA-GDI, VAG-FSI,TFSI, Renault-TCE, Peugeot/Citroen-THP, Mazda- Sky-Active, DISI, Ford Eco Boost) z minimalnym dotryskiem benzyny, w zakresach 5-15%. Obecna instalacja gazowa to nowoczesne urządzenie, które przy odpowiednio dokonanym montażu, nie sprawia praktycznie żadnych problemów w eksploatacji.   Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz zaawansowanej technologicznie platformie, system zapewnia długotrwałe i niezawodne działanie pojazdu, a jego fabryczne właściwości trakcyjne nie ulegają zmianie. Konstrukcja produkowanego przez KME urządzenia umożliwia bezawaryjna jazdę na gazie, dzięki czemu instalacja gazowa jest praktycznie bezobsługowa. Elektronika KME NEVO-SKY DIRECT wyposażona jest w wielobarwny panel DG7 RGB, który umożliwia wybór kolory diod z gamy dostępnych kolorów RGB. Dodatkowo umożliwia ustawienie poziomu jasności świecenia oraz modulacji i głośności sygnałów.Niewątpliwą też zaletą związaną z obecnością systemu KME NEVO SKY-DIRECT jest oszczędność. Przy obecnych cenach paliw, inwestycja w montaż instalacji KME dość szybko się zwraca. Należy też podkreślić bardzo ważny aspekt montażu instalacji gazowej, którym jest ekologia. Wyposażenie samochodu w instalacje gazową oznacza obniżoną emisję spalin, co stawia właściciela pojazdu w szeregu osób dbających o środowisko, a co za tym idzie o własne zdrowie.

Dzięki temu, że zakres działań KME obejmuje projektowanie i produkcję urządzeń elektronicznych, mechanicznych oraz wiązek elektrycznych, jej oferta zawiera inne części wchodzące w skład kompleksowej instalacji gazowej takie jak: reduktory, filtry, wtryskiwacze czy akcesoria.

Więcej na temat oferowanych urządzeń na stronie producenta www.kme.eu.Źródło: KME

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również