Valeo z nagrodą dostawcy roku w segmencie części do pojazdów użytkowych

Valeo, Frost & Sullivan © Valeo

Udostępnij:

Podczas ceremonii rozdania nagród z obszaru najlepszych praktyk, firma Frost & Sullivan uhonorowała Valeo tytułem „European CV Aftermarket Supplier Company of the Year 2018”. Nagroda została przyznana między innymi za wyjątkową obsługę klienta, innowacyjność produktów, która przyczynia się do obniżania kosztów utrzymania flot oraz atrakcyjne pakiety gwarancyjne.

Firma Frost & Sullivan doceniła sposób, w jaki Valeo zapewnia wsparcie swoim klientom poprzez takie inicjatywy jak:Program Tech’Care

W ramach obsługi klienta, Valeo oferuje skierowany do specjalistów z branży aftermarketowej (warsztatów i dystrybutorów) program szkoleń technicznych, promocji oraz wsparcia. Zespół Valeo składający się z trenerów technicznych dodatkowo poszerza wiedzę klientów poprzez organizowane na miejscu warsztaty prezentujące części i rozwiązania konkretnych problemów. Dodatkowe wsparcie w poszerzaniu wiedzy niosą wdrożone przez Valeo moduły e-learningowe.Tech @ssist

Tech @ssist jest platformą umożliwiającą wolny dostęp do wszystkich informacji technicznych Valeo (instrukcji montażu, diagnostyki, biuletynów technicznych, filmów instruktażowych itp.) za pośrednictwem portalu online. Narzędzie to jest źródłem informacji technicznych – zostało stworzone przez Valeo, by pomóc szybko wyszukać części: po modelu samochodu, numerze VIN lub numerze referencyjnym produktu. Dzięki temu warsztaty są w stanie znacznie ograniczyć przestoje pojazdów podczas serwisowania oraz otrzymują gwarancję dokładności podczas zamawiania części Valeo.

Pozostałe docenione rozwiązania Valeo

Firma Frost & Sullivan zwróciła także uwagę na inne cechy, które wyróżniają Valeo na tle konkurencji. Doceniony został 2-letni okres gwarancji oraz nieograniczony przebieg dla sprzęgieł montowanych w pojazdach użytkowych oraz zapewnienie jednorodnego schematu gwarancyjnego w całej Europie. Zwrócono uwagę na klocki hamulcowe Valeo OptiPACK, które w 2018 roku zostały wybrane przez klientów jako najlepsze w kategorii “najlepsza jakość w najlepszej cenie”. Uwadze nie umknęła również tarcza sprzęgłowa Valeo TH, która pozwala zmniejszyć prędkość obrotową silnika i przynieść oszczędność paliwa w wymiarze 2%.

Źródło: Valeo

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również