VETURO: jeden bagażnik na wiele lat

© Steinhof

Udostępnij:

Nowoczesne bagażniki rowerowe VETURO, to trwałe konstrukcje, które opracowano z myślą o wieloletniej eksploatacji. Są nie tylko bardzo starannie zmontowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale mają także szerokie zaplecze oryginalnych i przystępnych cenowo części zamiennych.

Współczesny świat zmaga się z wieloma wyzwaniami natury ekologicznej. Dużym problemem jest zalew rynku produktami jednorazowymi. W razie ich uszkodzenia, naprawy są niemożliwe lub nieopłacalne, więc trafiają na śmietnik, zastąpione nowymi, również nienaprawialnymi.Z bagażnikami VETURO jest zupełnie inaczej. Już na wstępie udostępniamy potencjalnym klientom nie tylko katalog platform VETURO, ale także katalog części zamiennych i akcesoriów wraz z ich cennikiem.

Odnawiasz

Miłośnicy rowerów używają bagażników rowerowych przez cały sezon. Wielokrotny montaż i demontaż rowerów (lub całego bagażnika) powoduje naturalne zużycie ruchomych elementów. Nierzadko zdarza się też, że użytkownik zgubi jakiś uchwyt czy zaczep. VETURO nie pozostawia swoich klientów z tym problemem, tylko oferuje pełną gamę potrzebnych części zamiennych. Należy wspomnieć w tym miejscu o wspornikach, gałkach z zamkiem, podstawkach pod koła rowerowe (na belki), zamkach na kulę mocującą bagażnik czy wreszcie o paskach transportowych. Te i inne części pozwalają cieszyć się pełną funkcjonalnością bagażnika przez wiele lat od chwili zakupu i utrzymywać go w idealnym stanie.

Naprawiasz

Stłuczka? Zarysowanie? Żaden problem. W katalogu akcesoriów do bagażników rowerowych VETURO znajdują się nie tylko lampy bagażnika, ale także listwa, która je łączy i podtrzymuje tablicę rejestracyjną. Dzięki temu można w prosty sposób naprawić błędy popełnione podczas cofania lub usunąć ślady drobnych stłuczek.

Satysfakcja z eksploatacji

Ludzie, którzy tworzą markę VETURO zdają sobie doskonale sprawę ile dla pasjonatów znaczy rower i czym jest jazda nim solo, lub w grupie rowerowej z rodziną lub przyjaciółmi. Wszelkie udogodnienia konstrukcyjne oraz szeroka gama akcesoryjna VETURO pozwalają wydłużyć przyjemne chwile obcowania z rowerem o fazę jego załadunku, rozładunku i transportu. Tak jak najlepsze rowery, bagażniki VETURO zostały opracowane tak, aby służyły niezawodnie przez wiele lat.

Przykładowe referencje i orientacyjne ceny:

  • Lampy: 345 zł/szt.
  • Tylna listwa łącząca lampy: 103 zł
  • Zamek na kuli: 89 zł
  • Wsporniki: 78-90 zł
  • Podstawki kół: 50 zł
  • Pasek: 14 zł


Źródło: Steinhoff

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również