Wielki Finał AP EXPERT 2019!

AP EXPERT, finał, konkurs © Auto Partner

Udostępnij:

1 lutego rozpoczęły się zmagania klientów w promocji AP EXPERT, w której najlepszy mechanik otrzymuje prestiżowy tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”. Zdobywać punkty można było na kilka sposobów: rozwiązując 6 comiesięcznych testów wiedzy czy dokonując zakupów w sieci sprzedaży Auto Partner.

Tylko 150 finalistów z największą liczbą punktów zostało zaproszonych do walki o pulę nagród o wartości prawie pół miliona złotych, w tym samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM, a także do wzięcia udziału w niesamowitym evencie AP EXPERT.Finał tegorocznej 6. edycji promocji, odbędzie się w dniach 6–8 września 2019 r. w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin. Zmagania finałowe zostały podzielone na dwa etapy: Finał Teoretyczny, który odbędzie się w piątkowe popołudnie i wyłoni najlepszych 10 uczestników, którzy w sobotę zmierzą się w Finale Praktycznym na Torze Modlin.

Dla wszystkich uczestników, oprócz walki o pulę nagród i prestiżowy tytuł „ Wybitny Wśród Ekspertów” organizator przygotował także moc atrakcji na torze rajdowym: przejazdy na torze sportowym za kierownicą Ferrari 458 czy BMW M4 Compention, szkolenie z bezpiecznej jazdy, wszystko w towarzystwie gwiazd sporów rajdowych: Leszka Kuzaja, Marcina Turskiego czy Jarka Kazberuka.

Dla kobiet przygotowano plan na doskonały weekend – na wszystkie panie czekają warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków i rejs statkiem po pięknym Jeziorze Zegrzyńskim.

Całość eventu poprowadzi znakomity konferansjer i dziennikarz Ireneusz Bieleninik.

Wieczorna Gala, to także bardzo ważny punkt w agendzie Wielkiego Finału. Oprócz znakomitej kuchni i świetnej muzyki, w doskonały humor wprowadzi nas Marcin Daniec oraz zespół Żuki, a punktem kulminacyjnym będzie wręczenie nagród i ogłoszenie zwycięzcy promocji AP EXPERT 2019. Zapowiada się niezapomniany weekend!Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear, Mann-Filter
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies, Magneti Marelli
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul, Sasic
Partner medialny: autoEXPERT

Więcej informacji: www.apexpert.pl

Źródło: Informacja prasowa Auto Partner

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również