Wielki Finał AP EXPERT 2019 już za nami!

laureaci AP EXPERT 2019 © Auto Partner

Udostępnij:

W dniach 6-8 września odbył się, już po raz szósty, Wielki Finał AP EXPERT 2019. Tym razem uczestnicy zostali zaproszeni do Hotelu Warszawianka i na Tor Modlin. Całość zmagań finałowych poprowadził Irek Bieleninik – znakomity konferansjer i dziennikarz.

Piątkowy Finał Teoretyczny 6. edycji AP EXPERT wyłonił najlepszych 10 uczestników, którzy walczyli podczas zmagań praktycznych o pulę nagród o wartości prawie pół miliona złotych, w tym o nagrodę główną – samochód osobowy SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM. Oprócz emocji i wielkich oczekiwań na wyłonienie „Wybitnego Wśród Ekspertów”, wszyscy uczestnicy odwiedzili targi branżowe, gdzie zdobyli nie tylko cenne informacje o ofercie sprzedażowej dostawców, ale także mogli nawiązać wiele kontaktów oraz zapoznać się z nowinkami technicznymi na rynku.© Auto Partner

Zaproszeni finaliści, a było ich w tym roku 150, w pełni skorzystali z potencjału, jaki niesie Tor Modlin. Do dyspozycji były nie tylko trasy off-roadowe o różnym stopniu trudności, ale także kilka modułów ze szkolenia z bezpiecznej jazdy, a także przejazdy sportowe. Szkolenia z technik bezpiecznej jazdy wielu kierowcom uświadomiły ogrom ryzyka, jakie czeka na nas podczas śliskiej nawierzchni, nawet przy prędkości 50 km/h.

Dla większości spełnieniem marzeń były przejazdy sportowe za kierownicą Renault Megane RS lub ekscytująca jazda na fotelu pasażera w Ferrai 458, Porsche GT3 czy BMW M4 Competition. Do niektórych szczęście uśmiechnęło się jeszcze bardziej – 12 osób z najlepszymi czasami na strefie bezpiecznej jazdy otrzymało w nagrodę szaleńczy przejazd z Leszkiem Kuzajem lub Marcinem Turskim. Dopełnieniem rajdowych emocji były także niedzielne przejazdy z Łukaszem Byśkiniewiczem w jego rajdowym Hyundaiu i20. W zabytkowej prochowni swoją prelekcję poprowadził także Jarosław Kazberuk, kierowca i pilot rajdowy w Rajdzie Dakar, Camel Trophy czy Rajdzie Transsyberia.

© Auto Partner

Dla kobiet i osób towarzyszących, przygotowaliśmy także atrakcje na miarę wielkiego wydarzenia. Po emocjonującym Finale Praktycznym i targach branżowych, wróciły one razem z opiekunem do hotelu, gdzie w świecie aromatów, buteleczek i menzurek przygotowywały naturalne kosmetyki. Magia i piękno zagościły wśród pań. Na Jeziorze Zegrzyńskim czekała na panie jeszcze jedna atrakcja – rejs statkiem i spontaniczny pokaz umiejętności flyboardera, zakończony prysznicem.

Wieczorna Gala to zwieńczenie całego wielkiego wydarzenia i zakończenie promocji AP EXPERT. Irek Bielninik przywitał wszystkich gości w imieniu Zarządu Auto Partner i Prezesa Aleksandra Góreckiego oraz wzniósł toast, gdyż Wielki Finał przypadał na Dzień Mechanika, który to Auto Partner wpisał do swojego kalendarza na dzień 7 września.

Wszyscy wstrzymali oddech w chwili podsumowania i ogłoszenia wyników, a tym samym wręczenia kluczyków do samochodu i przyznania tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”. W tym roku ten prestiżowy tytuł otrzymał warsztat AUTO-BOGUS BOGUS WIESŁAW, reprezentowany przez pana Łukasza Bogusa. To już drugi samochód wygrany przez tego uczestnika w promocjach AP EXPERT, co dodatkowo potwierdza jego umiejętności i profesjonalizm.

© Auto PartnerRanking AP EXPERT 2019:

Duży Finał:

1. miejsce - AUTO-BOGUS BOGUS WIESŁAW
2. miejsce - ADAM-SERWIS ADAM SOBISZ
3. miejsce - PROAUTO S.J. J. PUTERKO, M. OGONOWSKI
4. miejsce - P.U.H. AUTO NAPRAWA-OSTROWSKI MARIUSZ OSTROWSKI
5. miejsce - RAFAŁ PISKORZ MECHANIKA POJAZDOWA

Mały Finał:

1. miejsce - F.H.U. BH-TRANS INŻ. BARTOSZ HILA
2. miejsce - SKODAR-AUTO ANDRZEJ ZARĘBA
3. miejsce - WARSZTAT SAMOCHODOWY SZUKAŁA EDWARD
4. miejsce - PHUP AUTO-USŁUGI R. SOPALA S.C.
5. miejsce - MOTO GABRA SP. Z O.O.

Dodatkowo należy zauważyć, że aż 6 uczestników z 10 najlepszych jest zrzeszonych w sieci MaXserwis, co jeszcze bardziej podkreśla profesjonalizm i wysoki poziom usług świadczonych przez warsztaty zrzeszone w tej sieci, działające pod wspólnym szyldem MaXserwis.

Wieczorna gala, oprócz wręczenia nagród i gratulacji, to także wydarzenie artystyczne, czego w pięknej oprawie nie mogło zabraknąć i tym razem. Marcin Daniec, krakowski satyryk, wprowadził wszystkich w doskonały humor, zespół Żuki przy największych światowych i polskich przebojach zaprosił gości na parkiet, a karykaturzysta, malując przekontrastowane portrety uczestników, podarował wielu z nich wspaniały upominek. Wszystko w przepięknej scenerii sali kongresowej, z tańcem świateł i aromatem znakomitej kuchni.

Poniżej znajduje się filmowe podsumowanie Finału AP EXPERT 2019:

Źródło: Auto Partner

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również