Wielkie otwarcie

© AVA CEE

Udostępnij:

W połowie października uczestniczyliśmy w uroczystości otwarcia nowej siedziby firmy AVA CEE w Niepołomicach nieopodal Krakowa. Lokalizacja w specjalnej strefie ekonomicznej pozwala firmie na bardzo sprawną logistykę w tym rejonie Europy.

Historia firmy w Polsce zaczęła się dekadę temu. Stale rosnąca liczba zamówień i potrzeba magazynowania coraz większej ilości towaru sprawiły, że firma kilkukrotnie przenosiła się do budynków o coraz większej powierzchni. W tej chwili nowa siedziba firmy obejmuje 7000 m2, na których rozplanowane są pomieszczenia biurowe oraz przestrzeń do pakowania i wysyłki chłodnic i wymienników ciepła do samochodów ciężarowych, a także – co jest nowością – samochodów osobowych.W ofercie firmy znajdują się ponadto chłodnice specjalne, które powstają na zamówienie. Rdzenie do nich są przycinane do konkretnych wymiarów, i łączone ze zbiornikami końcowymi i uchwytami, tak aby możliwe było ich zamontowanie. W ofercie firmy są także układy chłodzenia do zastosowań stacjonarnych i przemysłowych. 

Zaczynaliśmy w Polsce w dwie osoby, dzisiaj jest nas 27. W ciągu tych dziesięciu lat udało się nam wiele osiągnąć. Dzisiaj mamy klientów w 43 krajach świata na wszystkich kontynentach. Dzięki wspólnej pracy, moim wspaniałym pracownikom i – co najważniejsze – partnerstwu, zaufaniu i wzajemnemu szacunkowi zdobywamy nowe rynki oraz nowych klientów i dzięki temu stale się rozwijamy – powiedział Bogdan Szymanowski, prezes Zarządu AVA CEE, który poprowadził uroczystość otwarcia. Zaproszono klientów firmy, pracowników oraz osoby zarządzające spółką-matką – firmą Enterex International Limited – będącą jednym z największych na świecie producentów chłodnic i skraplaczy dla niezależnego, wtórnego rynku motoryzacyjnego oraz dla rynku OEM.

Uroczystym przecięciem wstęgi zakończono część oficjalną wydarzenia, a na scenie pojawił się „Elvis Presley”, który zaśpiewał największe przeboje i porwał gości w wir tańca.

Udostępnij:

Drukuj
Maciej Blum

Redaktor naczelny miesięcznika „autoEXPERT”
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również