Wirtualna Rzeczywistość – VR 360 i zdjęcia 3D

© Magneti Marelli

Udostępnij:

Magneti Marelli przedstawia nowe narzędzie w katalogu wyposazeniemm.pl pozwalające na obserwację warsztatu i centrum szkoleniowego gdzie odbywają się szkolenia techniczne.

Magneti Marelli przedstawia nowe narzędzie w katalogu wyposazeniemm.pl pozwalające na obserwację warsztatu i centrum szkoleniowego gdzie odbywają się szkolenia techniczne z zakresu tematów dostępnych pod adresem: https://wyposazeniemm.pl/Szkolenia-Techniczne-ccms-pol-37.html.

Teraz klienci mają możliwość zapoznania się z produktami Magneti Marelli w świecie wirtualnym z pomocą strony internetowej: http://vr.wyposazeniemm.pl/wycieczka#warsztat_z_gory.

Można wybrać się w podróż po szerokim wachlarzu produktów dla warsztatów samochodowych poprzez wybór żółtego kwadratu z oznaczeniem graficznym w kolorze granatowym.

© Magneti MarelliMagneti Marelli zachęca do wirtualnej podróży poprzez dostępny asortyment, umożliwiając prezentację produktów w trybie 3D, który już jest dostępny w katalogu internetowym dla wybranych produktów oznaczonych żółto-granatowym symbolem graficznym 360 z zaokrągloną strzałką

© Magneti Marelli

oraz na karcie produktu w galerii zdjęć oznaczonych symbolem sfery, gdzie można dowolnie obracać produktem na kilku płaszczyznach.


TOP w kategorii
© Magneti Marelli

Źródło: Magneti Marelli

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również