Właściwości podnośników podziemnych AUTOPSTENHOJ

autopstenhoj, podnośnik podziemny © AUTOPSTENHOJ

Udostępnij:

AUTOPSTENHOJ w swojej ofercie ma podnośniki podziemne, dzięki którym można zwiększyć funkcjonalność warsztatu. Jakie są ich właściwości?Silne łożysko

Łożysko w podnośnikach AUTOPSTENHOJ jest zrobione z silnego i odpornego na korozję stopu aluminium. Taki materiał nie tylko wygląda dobrze, ale przede wszystkim sprawia, że łożysko zapewnia stabilne podnoszenie platformy. Odpowiednia wysokość podnośnika umieszczonego pod ziemią także ma pozytywny wpływ na jego stabilność.Niezawodny napęd

W podnośnikach AUTOPSTENHOJ silnik jest chroniony w "kąpieli olejowej", która zapewnia ochronę przed wilgocią i kondensacją. Dzięki temu niezależnie od wagi pojazdu jego podnoszenie i obniżanie zajmuje tak samo mało czasu. Nawet jeśli dopływ prądu zostanie odcięty, to możliwe jest opuszczenie platformy za pomocą standardowego, pneumatycznego systemu.

Zapewniona synchronizacja

2-częściowa synchronizacja i urządzenie zabezpieczające spełniają dwie funkcje: zapewniają płynność działania urządzenia i synchronizują proces podnoszenia i obniżania. Dzięki temu w przypadku zmniejszenia ciśnienia w jednym cylindrze drugi może wziąć na siebie cały ciężar obu.

© AUTOPSTENHOJ

Bezpieczne podnoszenie

Rury cylindryczne i tłoki napędowe są odporne na korozje dzięki chromowaniu, a także zapewniają dobre właściwości ślizgowe. Wewnętrzne uszczelnienie tłoka chroni odwrócone cylindry przed czynnikami zewnętrznymi. Przyjazny środowisku płyn jest natomiast wykorzystywany w minimalnych ilościach do siłowników podnoszących.

Szczelne kasety instalacyjne

AUTOPSTENHOJ opracowało rozwiązania, dzięki którym podnośnik podziemny można zamontować w każdym typie gleby. Producent zapewnia szeroką gamę wariantów instalacji podnośników, dzięki którym można dopasować je do różnych warunków. Dostępne są kasety m.in. stalowe, cynkowane i kryte. 

Źródło: AUTOPSTENHOJ

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również