Wręczenie Diamentów Forbesa. Auto Partner doceniony

diamenty Forbesa, auto partner © Auto Partner

Udostępnij:

Diamenty Forbesa to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce opracowywane przez wywiadownię Bisnode Polska wspólnie z miesięcznikiem „Forbes” na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS za okres 2013-2017. 11 kwietnia w Katowicach w Hotelu Monopol wręczono Diamenty Forbesa dla firm z województwa opolskiego i śląskiego.

Firma Auto Partner zajęła pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu na liście województwa śląskiego w kategorii firm dużych, a także 27. miejsce na liście ogólnopolskiej. Tym samym Auto Partner został wyróżniony Diamentem Forbesa 2019 w kategorii firm z dużym przychodem ze sprzedaży powyżej 250 ml zł.Nagrodę w imieniu Zarządu spółki Auto Partner odebrali Małgorzata Kania oraz Michał Breguła. Michał Breguła w krótkim przemówieniu podziękował za wyróżnienie, podsumował 25 lat rozwoju firmy Auto Partner oraz nieustanne dążenie do bycia jednym z największych dystrybutorów części samochodowych w Polsce. Obecność w gronie laureatów Diamentów Forbesa jest świadectwem wiarygodności spółki wśród partnerów biznesowych oraz silnej pozycji na współczesnym rynku.

Nagrodzone w plebiscycie Diamenty Forbesa firmy, które wykazały się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych, dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym – na kategorie firm małych, średnich i dużych.

Źródło: Auto Partner

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również