Wygraj 10 000 zł na wakacje i zestaw narzędzi TOPTUL

© Inter Cars

Udostępnij:

Ferodo i Inter Cars ogłaszają nową akcję. Klienci, którzy wezmą w niej udział będą mieli szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody – 10 000 zł na wakacje oraz jeden ze 160 zestawów narzędzi TOPTUL. Mechanizm akcji jest banalnie prosty. Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Nowa akcja organizowana przez Inter Cars i Ferodo to klasyczna loteria z bardzo ciekawymi nagrodami. Akcja wystartowała 1.06.2019 i trwać będzie przez cały czerwiec, aż do 30.06.2019.Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział za każde wydane 1000 zł na klocki lub tarcze hamulcowe Ferodo otrzymają specjalny los, uprawniający ich do wzięcia udziału w losowaniu. Te odbywać się będą w tygodniowych odstępach, w trakcie których do wygrania będzie łącznie 160 bardzo atrakcyjnych skrzynek narzędziowych TOPTUL składających się z 95 elementów zamkniętych w plastikowej walizce.

Ponadto na zakończenie promocji wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagrody głównej w postaci 1 vouchera turystycznego o wartości 10.000,00 zł do realizacji w biurze podróży Fly.pl.

Aby wziąć udział w losowaniu, Klient oprócz wspominanego wcześniej zakupu produktów Ferodo musi zgłosić chęć udziału w loterii. Może zrobić to na dwa sposoby:

  • wysyłając wiadomość SMS na numer 71806 o treści „Ferodo. Nr NIP.imię.nazwisko”
  • za pośrednictwem strony loterii - www.loteriaferodo.pl, wypełniając na niej formularz zgłoszeniowy.


Dokonując zgłoszenia do Loterii za pośrednictwem wiadomości SMS uczestnik w miejsce kropki może postawić znak spacji lub podkreślenia dolnego, tj. znak „_”

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie www.loteriaferodo.pl i na stronie www.intercars.com.pl.

Źródło: Informacja prasowa Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również