Wygraj samochód na 20-lecie sieci Q-Service

© Inter Cars

Udostępnij:

Do końca sierpnia trwa konkurs, w ramach którego warsztaty zrzeszone w sieci Q-Service, walczą o cenne nagrody. Gra toczy się m.in o cztery samochody zastępcze na rok dowolnego użytkowania.

W konkursie mogą brać udział warsztaty, które spełnią kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim muszą mieć aktualną umowę zrzeszającą je w sieci Q-Service. Te  zobligowane są do przesłania zdjęcia warsztatu z widoczną wizualizacją sieciową, a w czasie trwania konkursu pracownicy placówki muszą wziąć udział w przynajmniej jednym szkoleniu organizowanym przez Inter Cars. Dodatkowym warunkiem pozwalającym na udział w konkursie, jest zwiększenie zakupów w Inter Cars o 5% w analogicznym okresie w poprzedzającym roku.

Co zrobić, by wygrać?

Zwycięzcami konkursu zostaną warsztaty, które w czasie trwania całej akcji (1 czerwca–31 sierpnia 2018 roku) zgromadzą na swoim koncie jak największą liczbę punktów. Zdobywa się je za opinie opublikowane w serwisie motointegrator.com. Im więcej pozytywnych opinii o warsztacie, tym większa liczba punktów trafia na jego konto. Opinii podlegają wszystkie wykonywane przez warsztat usługi. Dodatkowe punkty zdobyć można za w pełni uzupełnioną wizytówkę na motointergrator.com, za poddanie się przez warsztat audytowi sieciowemu, przeprowadzonemu przez podmiot wskazany przez organizatora konkursu oraz za każde odbyte w czasie trwania konkursu szkolenie e-learningowe.

O co toczy się gra?

Głównymi nagrodami w konkursie są samochody zastępcze Skoda Rapid do użytkowania przez warsztaty w okresie jednego roku (zostaną przyznane cztery takie wyróżnienia). Drugie i trzecie miejsca nagrodzone zostaną wysokimi gratyfikacjami finansowymi, możliwymi do wykorzystania na elementy podnoszące jakość obsługi w serwisie, np. na doposażenie biura obsługi klienta czy zmianę elementów wizualizacji sieciowej. Miejsca na podium dodatkowo nagrodzone zostaną specjalnymi pakietami reklamowymi, które zwycięskie warsztaty będą mogły wykorzystać na swoją promocję w radiu, prasie i Internecie. Każdy z laureatów otrzyma ponadto szeroki wachlarz świadczeń na techniczne szkolenia organizowane przez Inter Cars.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 sierpnia przesłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem warsztatu na adres: [email zakodowany].Wzór zgłoszenia do pobrania na stronie https://drive.google.com/file/d/1iu0dAduNcU6rWWab9Us0zIBXcuslO9Rw/view.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://drive.google.com/file/d/1NJ4W99yx1NvAEGDio5Jonopo4Vqtb-_-/viewInformacja prasowa Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również