Szkolenie z dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów

©

Udostępnij:

Ravenol zaprasza na szkolenie z dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów w praktyce. Szkolenie prowadzone jest w formie webinaru w czasie rzeczywistym przez co uczestnicy mają możliwość zadawania pytań, a prowadzący natychmiastowo na nie odpowiadają. 

Szkolenie prowadzone jest przez ekspertów oraz wieloletnich praktyków: Pawła Gancarczyka właściciela firmy MVS oraz Macieja Gronka właściciela warsztatu Serwis Skrzyń automatycznych. 

Szkolenie podzielone jest na trzy części, podczas których uczestnicy dowiedzą się m.in.:    • Jak przyjąć i wydać samochód z automatyczną skrzynią biegów, 
    • Na co zwracać uwagę podczas serwisu,
    • Jakie są plusy i minusy wymiany statycznej i dynamicznej, 
    • Jak zlokalizować złącza serwisowe. 

W części praktycznej uczestnicy będę mieli możliwość zobaczyć na żywo, oczami mechanika dynamiczną wymianę oleju na samochodzie Mini Clubman Cooper S ze skrzynią AISIN GA8F22AW.

Ukończenie całości szkolenia składającego się z 3 części upoważnia uczestnika do otrzymania certyfikatu.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem, który można otrzymać od swojego dystrybutora. Po jego wypełnieniu na wskazany adres mailowy zostanie nadesłany link do szkolenia.  

Źródło: Ravenol

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również