Wystartowała nowa strona Snow & Music Days 2018

© Inter Cars

Udostępnij:

Snow & Music Days to jedyne takie wydarzenie w branży motoryzacyjnej. Aby zebrać wszystkie niezbędne informacje na jego temat, organizatorzy zdecydowali się stworzyć specjalną witrynę, która będzie gromadzić je w jednym miejscu. Witryna ta oficjalnie wystartowała 3 września.Układ wszystkich elementów strony został zaprojektowany tak, aby być jak najbardziej czytelnym. W centralnej części ekranu prezentowane są najważniejsze informacje odnoszące się do promocji. Znaleźć tam można wskazówki, jak zdobyć rabat dla siebie i osoby towarzyszącej, informacje o koncercie gwiazd, atrakcjach i wiele innych.

Z kolei środkowa kolumna to najnowsze aktualności Snow & Music Days 2018 uporządkowane według chronologii. Z nich klienci dowiedzieć się mogą o wszystkich nowościach i ewentualnych zmianach.

Oczywiście na stronie nie mogło zabraknąć sekcji poświęconej najpopularniejszym pytaniom i odpowiedziom FAQ (ang. Frequently Asked Questions – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie).

Jest tam również sekcja video, która jeszcze dosadniej pomoże wizualizować to, czego klienci mogą spodziewać się po promocji.

Całość zintegrowana jest z główną stroną Inter Cars, www.intercars.com.pl/pl/bormio, tak aby użytkownik mógł przenieść się w inne zakładki spółki lub inne segmenty rynku.

Snow & Music Days 2018

Akcja Snow & Music Days 2018 potrwa aż do 18 listopada 2018. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej ostatnich lat. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w nim udział będą mogli nie tylko spędzić fantastyczny czas w inspirującym towarzystwie, ale zyskają również rynkową przewagę i wiedzę o nadchodzących trendach. Finał akcji odbędzie się w dniach 9-16.12.2018 r. w Bormio we Włoszech.

Partnerami wydarzenia są takie firmy jak Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi. Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton.


TOP w kategorii
Źródło: Informacja prasowa Inter Cars

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również