XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

© SDCM

Udostępnij:

Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych zaprasza do wzięcia udziału w XIII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, największym tego typu wydarzeniu w branży motoryzacyjnej w Polsce. Odbędzie się ono 7 i 8 listopada w Hotelu Sound Garden w Warszawie.

Organizatorzy przygotowali 20 sesji tematycznych dla ponad  800 uczestników. Wydarzenie zgromadzi przedstawicieli polskiej branży motoryzacyjnej, środowisk naukowych i polityków. Podczas Kongresu zostaną zaprezentowane dane na temat aktualnej sytuacji w przemyśle, handlu i usługach, sondaże oraz prognozy dotyczące rozwoju całej branży w najbliższym czasie. Nie zabraknie też debaty o tzw. megatrendach w branży, takich jak elektromobilność, Big Data, cyfryzacja, car-sharing, rosnącej roli kobiet w branży, wpływie nowych technologii na rynek i Brexicie czy rozwój pojazdów autonomicznych.


Do przygotowania oraz udziału w Kongresie włączyły się instytucje rządowe i organizacje związane z branżą. Poza głównym organizatorem, czyli Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, są to m.in. międzynarodowe organizacje branżowe – CLEPA, reprezentująca interesy producentów części motoryzacyjnych, FIGIEFA, reprezentująca interesy dystrybutorów i APRA, która działa na rzecz wspierania gospodarki o obiegu zamkniętym.

Swój wkład w organizację Kongresu wniosą również takie organizacje, jak Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Przemysłowy Instytut Motoryzacji, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego i Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii przygotowuje własną sesję, która będzie poświęcona sprawom najważniejszym dla przemysłu motoryzacyjnego.

Więcej na stronie: https://moto-konferencja.pl/.


TOP w kategorii


#Rynek

sdcmŹródło: SDCM

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również