AutoExpert
Reklama
Reklama

Xtra-Pakiet od Standox

Preview
3.3.2014
Reklama
Reklama

Marka Standox proponuje lakiernikom najnowsze rozwiązanie: Pakiet-Xtra.

Jest to zestaw wysoce elastycznych, wydajnych i skutecznych produktów, na który składa się podkład VOC Xtra Filler oraz lakier bezbarwny VOC Xtra Clearcoat.

Dwa unikalne produkty zastosowane razem gwarantują zauważalną, znaczącą poprawę poziomu jakości naprawy oraz:

- najwyższej klasy wypełnienie dzięki podkładowi VOC Xtra Filler

- idealną rozlewność lakieru bezbarwnego Standocryl VOC Xtra Clearcoat

Pakiet Xtra został opracowany w oparciu o nowoczesne standardy technologiczne, dzięki którym wyróżnia się wysoką produktywnością i niskim zużyciem materiałów. Produkty są zgodne z dyrektywą Unii Eurpejskiej dotyczącą lotnych związków organicznych.

Doskonały rezultat naprawy przy użyciu zalecanej przez Standox technologii jest widoczny gołym okiem. Wypróbuj i przekonaj się sam, że warto!

Na zalecaną technologię składa się:

Reklama

Podkład Standocryl VOC Xtra: szybko schnący, wyjątkowo stabilny, dostępny w trzech kolorach, rekomendowany przez wiodących producentów samochodów, idealne przygotowanie powierzchni dla perfekcji krycia, aplikacja w 1 cyklu przy nowych elementach.

Reklama

Lakier bazowy Standoblue: doskonała powłoka bez względu na technikę aplikacji, najwyższej jakości rezultaty w każdych warunkach atmosferycznych, niezwykła szybkość schnięcia i idealne cieniowanie nawet na małych elementach, perfekcyjna powierzchnia, dokładne dopasowanie kolorystyczne, wysoka wydajność i ekonomiczność.

Lakier bezbarwny Standocryl VOC Xtra: wysokiej jakości produkt premium, uniwersalne zastosowanie (lakierowanie częściowe, całościowe, micro repair), niezawodna aplikacja na 1,5 lub 2 warstwy, wysoki połysk przy gładkiej, jednolitej powierzchni, wysoka stabilność przy niskim zużyciu materiału, niezwykle ekonomiczny.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź www.standox.pl.

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama