Zabudowa stanowiska naprawczego

© Auto Majster Moto Technika

Udostępnij:

Profesjonalne stoły warsztatowe KrugerQ zaprojektowane są specjalnie do stosowania podczas prac wymagających dużych obciążeń.

Rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że stoły znajdują zastosowanie na stanowisku warsztatowym, mechanicznym, narzędziowym, remontowym, montażowym, kontrolnym czy ślusarskim.Konstrukcja stołów z linii KrugerQ wykonana z profilu zamkniętego walcowanego jest zalecana do prac wymagających dużych obciążeń. Wszystkie elementy stołów po przejściu procesów chemicznych mających na celu zabezpieczenie przed korozją zostają poddane malowaniu w technologii proszkowej w standardowym kolorze zielonym (lub na życzenie klienta). Na zamówienie blat roboczy z drewna klejonego wielowarstwowo może zostać obity blachą lub pokryty gumową wykładziną benzyno- i olejoodporną. Standardowa grubość blatu wynosi 26 mm. Mata ochronna znajdująca się wewnątrz szuflad zapobiega przemieszczaniu się narzędzi. Aluminiowe uchwyty podkreślają nowoczesność i estetykę stołów.

Szafki narzędziowe z linii KrugerQ także wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 1,5 mm. Ich konstrukcje po przejściu procesów chemicznych mających na celu zabezpieczenie przed korozją zostają poddane malowaniu w technologii proszkowej w standardowym kolorze zielonym. Gumowa wykładzina benzyno- i olejoodporna pokrywająca górne blaty szafek oraz mata ochronna wewnątrz szuflad stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed zniszczeniem.

Produkt doskonale sprawdza podczas diagnostyki w serwisie:

  • pochylony lub prosty (do wyboru przez klienta) pulpit roboczy gwarantuje ergonomiczną pracę w pozycji stojącej,
  • szuflada osadzona na prowadnicach kulkowych ze 100-proc. wysuwem,
  • szafka pulpitu o wymiarach wewnętrznych użytkowych,
  • półka z regulacją,
  • wersja ruchoma pulpitu na kołach (4 koła skrętne, w tym 2 z hamulcem),
  • malowany trwałymi farbami RAL (na zamówienie proszkowymi strukturalnymi).


Źródło: Auto Majster Moto Technika

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również